Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS 1.6 Cheat na steam originál


brians

Recommended Posts

Sháním na vyskoušení nějaký cheat.

:!:Důležité:!:

Ale musí fungovat i na origo steamu!!!:!:

Co by měl obsahovat aimbot i wh nebo jenom aimbot záleží co mi nabídnete.

Nemohu někde sehnat žádný funkční cheat a do nějakého neznámého se mě nechce jít. Takže mi prosím nějaký odzkoušený doporučte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

di se zastrelit, proc to hrajes, kdyz cheatujes?

Každý cheatuje a já snad nebudu jediný, kdo hraje poctivě a jak říkám chcu ty cheaty pouze vyskoušet ne je užívat dlouhodobě!

Terminator: tam jsu cheaty jenom na css, ale nejsou tam na cs 1.6...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec asi tě zklamu opravdu do žádného neznámeho nechoď většinou to bývá virus...

Takové cheaty si většinou musíš koupit... z nějakých stránek pokud by jsi chtěl na non-steam tak to ti klidně pošlu to není problém.

A na origo steam nefungují?

Právě bych potřeboval, aby byli pod steamem funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám download a tam to chce zadat nějaké heslo co mám poslat za peníze na nějaké číslo to, ale není zadarmo!

Tak cheatuj jen proti botům nebo na non-steamu když už budeš cheatovat...

BTW: V poslední větě máš chybu v čárce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám download a tam to chce zadat nějaké heslo co mám poslat za peníze na nějaké číslo to, ale není zadarmo!

Tak cheatuj jen proti botům nebo na non-steamu když už budeš cheatovat...

BTW: V poslední větě máš chybu v čárce.

Edit: dobrý na cheatování je FighterFX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezisi bud si tupej nebo nevidis kolonku free.... tam napises kod jako na ulozto a mas to omg nechapu co resis

nejspíš jseš natvrdel ty protože musíš prvně poslat SMS a až pak se ti vygeneruje kod pro stažení ty chtráku. Prvně se podívej než začneš někoho oslovovat tupcem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš jseš natvrdel ty protože musíš prvně poslat SMS a až pak se ti vygeneruje kod pro stažení ty chtráku. Prvně se podívej než začneš někoho oslovovat tupcem...
proc sem pises neco co jsi ani nevyzkousel....a hned poucujes ze je to spatně...jinak je potreba mit vezri patchu v 28
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem cheater hlavně na Call of Duty 2 založil jsem i takový Fun club Security Clan a abych pravdu řek jedné co mně přitom drží je jak každej na nás ve hře nadává jací jsme koko** apod. Jednině proto cheatuji a baví mně to... ! A teď všichni do mně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu