Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazos.cz podvod ...


manousp

Recommended Posts

Cus, neni tu nekdo z okoli Opavy ... nejlepe Krnov .... kupoval sem pres inzerat mobil ... sice jen za 2tis .. ale ukazalo se, ze je to podvod ... bylo to na dobirku .... hned zitra jdu na postu, a policii, aby nejak zastavili tu platbu (slozenku) .... jinak po vas, pokud tam nekdo bydli, tak bych ocenil, kdyby mu nekdo rozbil hubu :):) ... samozrejme odmena by vas nemiinula :) .... doufam, ze z nej ty penize vytahnu co nejriv .... kazdopadne slozenka mu musi prijit na adresu ... pripadne na ucet, ktery musi byt vedeny na nejake jmeno ... tudiz adresu nemuze mit falesnou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 years later...

Zdravim lidi

prosim vsechny z vas kteri jste take naleteli tomuto uzivateli nebo jste platili predem na toto cislo uctu o pomoc.

Bohuzel jsem naletel take ale s vetsi skodou. vse jsem hlasil na policii ale neni to skoda do 5000 kde je hranice prestupek a trestny cin. pokud dobre pocitam staci jedna nebo dve dobre duse ktere by toto jednani nahlasilo take na policii aby v rizeni meli vetsi pravomoce k dopadeni pachatele.

Dekuji predem za ochotu.

Pro pripadnou komunikaci prosim PM.

Jeste prosim berte tuto prosbu vazne. Nechci tu cist komentare typu ses ♥♥♥♥♥ atd. Dekuji.

Stalo se mi neco posobneho nebyl to ucet 31988888319 nebo tak nejak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu