Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučíte hru z pohledu 3rd person a doby středověku?


4console

Recommended Posts

Zdravím. Jak už název topicu říká, chtěl bych nějakou hru z doby středověku. Představoval bych si, že budu hrát za nějakou postavu, budu mít meč, štít, sekeru a já nevim, co ještě a prostě to budu někde kosit. Jsem zvyklý hrát wofko, tak hledám něco na ten styl i na PSP. Nesnáším hry, kde se musím starat o více postav najedou, takže to prosím vynechte, ale nějaká mlátička s primitivními zbraněmi by se mi líbila. Víte o něčem? Díky

(Assassins Creed mě nebaví.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes zkusit klasicky akcni RPG na PSP, jako Dungeon Siege, Untold Legends 1 a 2, Silverfall. Dalsi alternativa je Monster Hunter Freedom, velkolepa hra na dlouhou dobu. A jeste me napada Final Fantasy VII.

Kdybys pak chtel neco vic akcniho, tak God of War. To je ciste jenom rubacka nepratel.

Ale stejne se obavam, ze jestli porad hrajes WoW, nic te nechytne vic nez to .. ani na takovouhle konzoli podobnou hru nemuzes cekat.. No, snad si aspon neco vyberes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jestli chces neco jak wow tak podle me nejvic jak wow je dungeon siege throne of agony opravdu skvela hra a na hodne dlouho (hodne dlouho)

a navic skvele spracovani proste bezva hra

myslim ze God of war je pro hrace wowka idealni..teda co se tyce me..:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu