Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zablokavanej Iphone


marekgengel111

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
EMEI neodblokujes...leda ze by sis koupil novou zakladni desku.....

hm tak to je na ho_no jinak dík

a jak si prisel na to ze je zablokovany ???

no nejde mi zapnout vůbec nic s ním nejde dělat ještě dnes ráno fungoval

tak co myslíte je to zablokovaný nebo ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
musel bych to vydet, ale pochybuju ze je zablokovanej. Dal si ho nanabijecku ?? Co ukazuje iTunes... zkus ho dostat do DFU modu a co potom PC rekne... proste dal a dal... a nebo mi ho posli a ja se ti na to mrknu...

vše jsem už zkoušel nabíječka ukazuje že se to nabijí ale Iphone nic je mrtvej a pred usb se to na pc vubec nepripoji a DFU mod taky nejde proste iphone je mrtvej. A myslís ze se treba mohla stat nejaka závada ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to je zavada, kdyby bylo zablokovane IMEI, tak se ti max neprihlasi do site.

jo dik moc uz jsem to taky zjistil neco se tam stalo asi zakladovka shorela

No napadla mi jeste jedna vec cim by to mohlo byt kdyz jsem si vcera koupil novou nabijecku tak mi nejak blbla proste kdyz jsem k ni zapojil iphone tak porad to vypadavalo 1s se to nabijelo a 1s nenabijelo a takhle porad do kola. Když jsem se dnes rano vzbudil tak jsem to zkusil a dal jsem to do zasuvky tak to najdnou slo se to nabijelo a kdyz jsem potom po pul hodine prisel tak uz byl iphone mrtvy. Ja si myslim ze to mohla byt ta nabiječka ze se tam neco spalilo. Co myslíte????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu