Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dear Lockerz Member,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members who discovered Lockerz before our official launch. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your Z-List t-shirt, you must verify and update your account settings by 7:00 AM EST, Friday, 26 FEB 2010. If your address is not verified, chances are we will not be able to send out your free Lockerz t-shirt. You can locate your settings in the top right of your Lockerz page under 'My Account'.

If your mailing address is accepted at the deadline above you will receive a shipping confirmation within 4-6 weeks.

A proč by mi posilali teda tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej takže se mužu toho reedemu normal zucastnit?a já celej tejden koukám na videa abych mel 4000 ptz na notebook :D ale ty ptz nízký sou fakt brutální.A ste se tady bavili o něčem jako že to vyplní adresu samo máte to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dear Lockerz Member,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members who discovered Lockerz before our official launch. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your Z-List t-shirt, you must verify and update your account settings by 7:00 AM EST, Friday, 26 FEB 2010. If your address is not verified, chances are we will not be able to send out your free Lockerz t-shirt. You can locate your settings in the top right of your Lockerz page under 'My Account'.

If your mailing address is accepted at the deadline above you will receive a shipping confirmation within 4-6 weeks.

A proč by mi posilali teda tohle?

divné mě ani to neposlali a to jsem se tsal z-listerem jeste predtim nez prestali trika posilat budu jim muset napsat...

pls jak je presne adresa mailu na kathy?? kathy@lockerz.com???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divné mě ani to neposlali a to jsem se tsal z-listerem jeste predtim nez prestali trika posilat budu jim muset napsat...

me to taky neposlalli a to uz sem z lister asi 5 mesicu a 2x sem jim psal ale nic :/ no neva videli ste co bude na dalsi redemtion zase skoro nic :roll: zadna herni konzole jenom kvuli herni konzoli sem si della na lockerz ucet a ted zase nic :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz :cheesygrin: kdyz bude redeem 21.cervna tak kdy ho budemem mit my? ve cca dve hodiny rano v pondeli nebo v utery? :bash:

vubec se nevi kdy bude a cas pro ziskani 50ptz se prodluzuje az do zitrka takze zitra nebude.... cas reedemu je taky vzdycky jiny zalezi na lockerz nekdy to bylo v 22:00 jindy v 18:00 a pokud pujdou amikum na ruku daji ho tak ze u nas bude cca okolo tech 2:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu