Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neni nic lehciho, nez se na to vykaslat. Nechapu. Na jednu stranu chcete veci zdarma a pak tu brecite, ze vam to strasne vykrada cas. Ano, krade to cas. Krade to dost casu, ktery byste mohli vyuzit jinak - bavit se, vzdelavat se nebo neco vytvaret a ne byt otroky Lockerz a klikat, jako cvicene opice, na videa, ktera vas stejne nezajimaji (a ani je treba nesledujete).

Ale kazdeho volba - pokud si vsak myslite, ze vas cas za tohle stoji, tak tu pak nebrecte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevidím tu nikoho brečet, ale pokud jsi myslel mě, tak já teda nebrečím. Já jen říkám, že mě to nebaví, ale dělat to budu, protože proč nemít něco levně jen za nějaké klikání. A že to někomu bere hodně času je možné, pokud si to neumí zařídit. Mě to teda čas nebere, max 10 minut denně.

A když se ještě bavíme o okrádání času, tak ty nebrečíš že tě toto forum okrádá o čas? To samé jako se vším u PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když se ještě bavíme o okrádání času, tak ty nebrečíš že tě toto forum okrádá o čas? To samé jako se vším u PC.

Ne, jelikoz forum mne bavi. Kdyby mne nebavilo, nechodil bych sem, nepsal bych sem, nebyl bych moderatorem. Lockerz je neco jineho, sledovani videi tam mne nebavi (koho jo?). ... a ne, nikdo mne do lockerz nenuti, proto jsem s tim take seknul (ale to preci neznamena, ze nesmim diskutovat a sledovat to ;) ) - to jen kdyby nekdo chtel pripadne rejpat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a zase nic nechal jsem si refreshovat stranku po 1min ptzplace koukal jsem na to do 24:00 a pak jsem si rekl dneska zase nic rano se kouknu na lockerz a von byl redeem uz ve 23:... tak nvm proc se mi tam nic neobjevilo.

EDIT: A kdyz se chci prihlasit na redeem protoze asi stale probiha napise to ..Omlouváme se, nejste v tomto vykoupení." Tak fakt nvm nemel byt tento redem pro vsechny co nasbiraly od od 1. června do 21 cervna 50PTZ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to nezda je to asi fake sice jsou tam obrazky ale ty si muze udelat kazdy :)

http://www.freeps3.tv/?i=186424

Jasný fake. Takovou stránku si může udělat každý a napsat na papír děkuju konzolezaklik.cz (přiklad). Naví jak by jsi jim dal svou adresu, když tam nemají email, nebo telefon...Prostě fake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu