Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

jjmpaq.png

-------------------------------------------------

> Lockerz-info.cz je největší CZ/SK fórum o Lockerz

> Každý den překládáme do češtiny aktuální novinky z Lockerz

> Na tomto fóru najdete návody na různé programy, které Vám pomůžou při redeemu!

> Také pořádáme jednou za čas soutěže o hodnotné ceny!

> Jestli máte jakýkoliv dotaz, tak se zeptejte v naší sekci "Poradna"

> Chcete koupit / prodat nebo vyměnit účet na Lockerz? Tak zde máme pro Vás na fóru sekci bazar!

> Můžete se zde podívat na různé ceny, co přišli ostatním lidem z Lockerz!

>>>>> Vše, co potřebujete vědět o Lockerz najdete na www.Lockerz-info.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Shop Goes International ( alias, strčte si ten shop do řit*i)

Takže Lockerz konečně začal posílat i do Evropy a Severní Ameriky.

Seznam států kam posílají:

Německo, Austrálie, Kanada, Francie, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Nový Zéland, Španělsko, Švédsko a Spojené Království ( UK )

Takže na nás se nedostalo. Mě to ani nevadí, protože když jsem viděl o kolik zvýšili ceny, resp. ptz, tak jsem se na ně už fakt vykašlal. Zvýšení ptz oproti USA 10x !

PS : kdyby si tu někdo rýpal, ať tu nebrečím, nebo tak něco, tak já tu jen uvádím fakta a to, jak to Lockerz posralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, jestli má někdo zájem koupit něco v shopu, tak mu to koupim přes můj účet a nechám si to poslat na svou adresu do Německa a poté vám to pošlu z čech.Případné clo platíte vy a platba předmětu je přímo přes váš lockerz.Dejte vědět přes PM, domluvíme se na podrobnostech a na slevě, kterou na lockerz uděláme....Jinak moje odměna bude shop redeem a možná třeba nějaký procento z ušetřených peněz, domluvíme se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy to nechápete tyď jen blbá hra na psp tam stojí 87 000 ptz a každý rok se to nuluje kdyby se to každý rok nenulovalo ok ale i tak......kdybych znal lockerz dřív koupil bych si co chci (př psp stálo 200 ptz) teď už se ani nedá říct buďte rádi že to je zadarmo protože buď platit nebo nic věděl jsem že navždy nebude nic skoro zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

jj no docela mne jeblo jak znizily tu hodnotu ptz pred tim jste mneli za otazku 2ptz a ted jich je 40 takze je to uplne o hovne mam 3680ptz a pred tim bych za ne mohl mit klidne macboka kterej stal 3200ptz ale ted uz za nech chtej neakejch 250000ptz takze na lockerze uz taky jebu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdarec vím že je to tu mrtvé ale stejně se zeptám - nevíte někdo jak je to s těma reedemama oni psali něco o tom že mimo USA (my) budou posílat místo věcí peníze-třeba si vyberu v reedemu IPOD a oni mi pošlou peníze-obchodní cenu toho IPODU

Je to pravda ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu