Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

^ToMmY^

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vzal jsem si aspon 25 dollarů na Paypal xD better luck next time :P lockerz psali že testovali hlavně stabilitu a nechali tam jen elektroniku kvuli zahraničním memberům a aby nemuseli platit cla a takový blbosti. a že příště jich tam daj hodně protože nebyly vubec žádný lagy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koncem února....restock je každej měsíc....a ceny 24/7 sou nereálný :D

tak nereálně to nevidim. řikali že to tak bude...když měsíc nic a pak najednou ceny tak je logický že to hned zmizí, kdežto kdyby tam bylo víc těch věcí tak po chvíli to nebude mizet tak rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný cheaty na to nejsou, proč má každej tendenci hned cheatovat? ale tak zkuste si to, až pak koupíte nějakou cenu a nedaj vám jí protože jste podváděli :dozey: to je ten epší případ, v horším případě tamzadáš přihl. udaje a třetí osobě ti ten učet vezme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim si ptz šetřim na něco většího. přišlo mi už triko dávno a v lednovym restocku jsem si vzal 25 dolarů na PayPal...

restock je každej měsíc!!! tenhle to bylo neohlášený, prostě náhodnej den a čas...píšou všechno v hallwayi tak proč se furt ptáte? mě přijde jak kdyby jste se neuměli podívat, nebo minutku se snažit a hned se ptáte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu