Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone Liberation Update - killzone.com


Lord QWER

Recommended Posts

  • Odpovědi 350
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli jsem to pochopil, tak musím mít US verzi hry ? - evropská nefunguje ?

funguje, ale musíš se regnout na nějaké stránce (nwm jaká)... a navíc tady hrajou většinou isaři => máme US => na EU bychom se nepotkali

----------

sakra, byl jsi rychlejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PotŘebuji Poradit...

To mi take obcas dela. Staci to zkouset a zkouset. Ale dam ti tip, jak to poznat uz predem, jestli to pujde, nebo nepujde. Jakmile to napise po kliknuti na login "Connecting...", wifi kontrolka musi problikavat. Jestli staticky sviti, tak to nepujde, ale stejne musis pockat, az ti to znovu napise chybu. Ale fakt to jde, ja se treba logoval i 5x po sobe.

Btw. LordeQWERe, dnes vecer jsem te sice videl online, ale nepridal jsem se, protoze to dnes dost laggovalo. Snad zitra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem měl konečně štěstí na hráče :), konečně... většinou sem se připojil k "slabším hráčům", a jak to dopadne? prohrajem, ale v pointech se "vždycky" umístím 2., 1. je někdo z druhé frakce :D

------------------

jj, taky se mi občas stane, že se nepřipojím, jak už tady squa3leon psal, když bliká pravidelně (menší prodlevy), nebo svítí, musíš to znovu zkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu