Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010 - Online hráči hlaste se!


twissters

Recommended Posts

Zdravím, kdo hraje fifu 2010, hlaste se zde. Dejte sem svoje nicky. Můj Nick: Koukamsekcz , kdyžtak si mně hoďte do přátel, kromě fify hraju i GTA IV.

Taky mně napadlo, že bysme mohli založit Tým, kdyžtak moje icq: 334282169, kdo už ho má, tak se rád přidám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twissters: Tak já jsem měl fifu na Xboxu, a tam jsem byl s mím týmem v první dvoustovce na Světě.. :-) PS3 je teď na reklamaci, takže čekám a čekám.. Jinak ještě si přidejte Nlukas26, hrával tam se mnou.. Hledáme prostě nějakej klub, kterej hraje každý den..

Jo jinak tady je liga, kterou jsem provozoval na xboxu, než se to nějak rozpadlo.. http://www.fifa2009.itcontrol.cz/superstarleague.htm

Nemá cenu něco zakládat, stejně pak lidi postupně odpadnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím, že to jsem nejspíš nepatří, ale chtěl bych se zeptat na pár trofejí jak se dělají ?

Top of the League?

Vyhraj zápas ve Friends League

Lounging Around

Skóruj 2500 bodů a vyhraj 5 odznaků v jednom zápase režimu Lounge

Looking Good

Stáhni si svůj Game Face z EA SPORTS Football World

Good Support

Hraj týmový klubový zápas se svým oblíbeným klubem

návod co je k tomu mi nějak nemohl a ta s tím gameface jsem dělal asi 10x a vůbec nechápu jak se to dělá...

když mi to pomůže dám THX a CREDITS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top of the League?

Vyhraj zápas ve Friends League

řekni někomu z tvejch přátel ať založí ligu, přidej se do ní, zahraj si s ním a vyhraj

Lounging Around

Skóruj 2500 bodů a vyhraj 5 odznaků v jednom zápase režimu Lounge

mód LÓŽE - prostě si dej lehkou obtížnost a dělej kličky, dávej goly, nedostávej karty, hraj prostě bezchybně xD

Looking Good

Stáhni si svůj Game Face z EA SPORTS Football World

tady vytvoříš game face, pak dáš ve fifě virtuální profesionál a stáhnout game face http://www.eafootballworld.com/en_GB/avatar-head-display-program/head-creator/gameFaceCreatorCanvas2

Good Support

Hraj týmový klubový zápas se svým oblíbeným klubem

režim TÝMOVÁ HRA ONLINE a hraj s týmem kterej máš nastavenej jako oblíbenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dnes založím tým a všichni budete mít večer pozvánku,sice mám dobrý tým,ale byl bych radši ho mít s lidima z tohoto fora.Název,logo atd. se dá vždy změnit,az budeme mit více členu tak se bude hlasovat,o týmu budeme rozhodovat všichni.Chci hrávat často a hlavně s dobrýma lidma,tak uvidím jak se tento nápad chytne,zachvíli sem hodím i název atd,ať se můžete připojit i ti,kterí nejsou registrovaní a chtějí si zahrát.Jedinou podmínkou je aktivita:),pro dotazy mi pište na moje PSN:Ondra009 nebo přímo sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klub je na světě.Název je Czech boyz a dresy jsou Anglické reprezentace,jsou nej díky bíle barvě-celá souprava.Samozdrejme se to dá zmenit,tak se pak domluvíme.Všichni,co jste napsali,že hrajete fifu10 online,tak máte pozvánky do klubu,odeslal jsem je vám a máte je v centru hráče,kdyby někdo nevěděl8),doufám,že se přidá co nejvíc lidí a vytvoříme supr tým.Pro milovníky normální hry(1 na 1) jsem udělal ligu s názvem Czech boyz league,jelikož nejdou rozesílat pozvánky těm,kteří nejsou v seznamu přátel,tak až si mě přidáte,hned odesílám pozvánku s heslem,kdyby se chtěl přidat ještě někdo jiný,ať mi nápíše sem nebo přes PSN.Doufám,že to bude fungovat a zahrajeme parádní zápasy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady...

ještě bych se chtěl zeptat k jedné trofeji

Ton Up

Vyhraj 100 online Classic hodnocených zápasů

- vyhrál jsem jich už 101 a trofej nenaskočila, chtěl jsem se zeptat jestli se do vítězství k této trofeji počítají i kontumační výhry, když to soupeř vypne, protože ve statistikách ve hře se počítají jako normalní výhra, ale jak je to u tý trofeje tak to právě nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, potřeboval bych pomoct s trofejí:

Ton Up

Vyhraj 100 online Classic hodnocených zápasů

- už mám sice 105 výher, ale nepočítají se kontumační, takže hledám někoho kdo by chtěl taky tuto trofej...

-fungovalo by to tak, že já nechám vyhrát vás a vy necháte vyhrát mě

- kdo by chtěl i trofej Good Form, tak by to nebyl problém já bych nechal vás vyhrát 5 zápasů za sebou a vy byste nechali mě

Good Form

Vyhraj 5 po sobě jdoucích hodnocených online 1 na 1 zápasů

můj PSN NICK je WendyCZ

DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu