Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Dotazy


DaVvE

Recommended Posts

Koupil sem si ted PS3..S hrami mam zkusenosti mnooho..hral sem asi rok stale u kamoše:)...ale filmy a propojeni...

1.DOTAZ:

Kdyz stahuju filmy z netu(wifi mam zapojene) tak muzu normalně spustit v PS3?

2.DOTAZ:

Jak a pomoci čeho propojim PS3 s PC

3.DOTAZ:

Když chci vložit obrazky nebo filmy do PS3 tak pomoci FLASHKY, nebo čeho? a strčim do USB od nabiijeni Joysticku?

4.DOTAZ:

A poslední..Když vložim normalní DVD jestli mi ho PS3 vezme(ne Blu-ray)

Děkuji moc za oodpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čawec,mám 24 palcový full hd monitor Samsung 2494HM.Chtěl jsem ho nastavit na 1080p,ale po obrazovce začali běhat červené čárky a nešlo to používat,tak jsem to dal na 1080i a jede to v pohodě,ale na 1080p to nejde,nemáte s tím někdo zkušenosti,nebo nevíte co s tím?Jaký je rozdíl mezi 1080p a 1080i?Předem dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čawec,mám 24 palcový full hd monitor Samsung 2494HM.Chtěl jsem ho nastavit na 1080p,ale po obrazovce začali běhat červené čárky a nešlo to používat,tak jsem to dal na 1080i a jede to v pohodě,ale na 1080p to nejde,nemáte s tím někdo zkušenosti,nebo nevíte co s tím?Jaký je rozdíl mezi 1080p a 1080i?Předem dík za odpovědi

Že by třeba ten monitor nepodporoval 1080p? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Newím jak se přesně jmenuje,ale vím že byl celkem levný,přišlo mi škoda dát 600Kč za kabel,když ho můžu mít za 100Kč a ještě jsem se ptal prodejce jestli je mezi tím nějaký rozdíl a on mi říkal,že v kvalitě ne,akorát že platíš za značku.Ano monitor je full hd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ono, prodejce je idiot na druhou. Ten tvuj kabel zrejme nepodporuje 1080p ale jenom 1080i! Tzn. podporuje FHD ale prokladane (1080i), ne neprokladane (1080p). Ver mi ze to jedno neni, jako je zbytecnost kabel za 1400,- ale za stovku??! To je sakra malo, to bude nejakej cinskej smejd.

Bez zpatky do ty prodejny a tim kabelem toho prodavace uskrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc,určitě to udělám:).Našel jsem kabel tento kabel,myslíš že tento bude lepší? http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=46 Je nějaký znatelný rozdíl mezi 1080i a 1080p?

ano je, obraz se v 1080i prokláda tzn. že jdou přes obraz proužky, sice ne pro normálního člověka který to nějak neřeší nebo to prostě rádoby nevidí znatelné ale jsou tam a už podle názvu to je jasné. 1080p je zcela plynulí. Je tedy často lepší mít 720p než 1080i ale to ti asi taky nepůjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, 1080i se moc nepouziva, to uz radsi 720p, navic HD Ready (720p) je drtiva vetsina her a stejnak u her se HD Ready a FHD moc nepozna, to je spis pro filmy na kvalitnich velkych LCD televizich.

Jinak ten kabel co si dal link nevim, zadny jmeno a specifikace tam uvedeny nejsou. Ja doporucuju kabel od HAMA, to je kvalitni znacka. Napr. nejakej tento:

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-hama-1-5m-d120501.htm

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-hama-2m-d120504.htm

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-hdmi-hama-2m-dual-link-d79467.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dík,kabel je už ok.Mám jiný problém,internet 2Mb/s download 250kb/s.Mám do ps3 zapojený kabel,ale je to hrozný,hrát můžu vždy cca od 22 hodin,protože přes den je hrozná odezva-ping.Nedá se vůbec hrát po netu.Tak se chci zeptat,jestli můj problém pomůže vyřešit případná koupě routeru a v tom případě přijem netu v ps3 přes wifi,má s tím někdo nějaké zkušenosti?Jestli by to na odezvu mělo vliv.Předem dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,kabel je už ok.Mám jiný problém,internet 2Mb/s download 250kb/s.Mám do ps3 zapojený kabel,ale je to hrozný,hrát můžu vždy cca od 22 hodin,protože přes den je hrozná odezva-ping.Nedá se vůbec hrát po netu.Tak se chci zeptat,jestli můj problém pomůže vyřešit případná koupě routeru a v tom případě přijem netu v ps3 přes wifi,má s tím někdo nějaké zkušenosti?Jestli by to na odezvu mělo vliv.Předem dík za odpovědi

tohle ti nepomůže, hledej chybu v internetu respektive bych to řešil s provozovatelem tvého připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čawec,nahrávám video ve fifě na ps3,normálně jde všechno v pořádku,napíše mi to,že video bylo úspěšně náhrano na server EA Sports,ale jakmile najedu do mého účtu na footballworld,tak mi napíše video not found,to samé s nhl,účty mam propojené dobře,nwm proč,ale nikdy to není na webu,předem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu