Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jsem v koncich....


dorianCZtc

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takhle ti asi nikdo nic moc neporadí. Napiš aspoň jaký systémy tam máš nebo zavaděč. Jestli jsi to udělal ty tak bys to měl vědět, ale pokud ne, tak to bude složitější. Nevim jestli ti dokážu poradit něco aby si to pochopil, když se v tom moc nevyznáš. Zatim zkus napsat víc info o tom a potom uvidíme co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takhle ti asi nikdo nic moc neporadí. Napiš aspoň jaký systémy tam máš nebo zavaděč. Jestli jsi to udělal ty tak bys to měl vědět, ale pokud ne, tak to bude složitější. Nevim jestli ti dokážu poradit něco aby si to pochopil, když se v tom moc nevyznáš. Zatim zkus napsat víc info o tom a potom uvidíme co dál.

Mno mel jsem tam na zkousku Xubuntu a Win7,a moje XP,vse jsem pak naformatoval a zbyli mi tam jen ty XP,ale porad mi to po zapnuti PC dava na vyber i z tech systemu ktere tam uz nejsou...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to jsi nejpsi nic nesformatoval... jinak si to nedokazu vysvetlit... kompletne reinstaluj cely PC a je klid...

jsem dal jen pravym na disk a formatovat takze musim klasicky do biosu a boot z cd a pak oddol naformatovat?preinstal se mi moc nechce :( plno veci tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebo můžeš přes live cd xubuntu upravit ten grub (to je ta nabídka) tak aby to ty volby neukazovalo a spouštělo rovnou xp.

Otevřeš /boot/grub/menu.lst a tam můžeš umazat to ubuntu a změnit volbu timeout což je doba za kterou se vybere ten tvůj systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu