Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde kupovat iPod Touch?


Moki

Otázka

Zdravím,

chtěl bych si na Vánoce koupit iPod Touch (3G, 32 - 64 GB), a měl bych pár otázek.

  1. Vyplatí se kupovat ze zahraničí? Jak je to se zárukou, dobou doručení, taxama za dodání atp.?
  2. Na Apple.com je iPod Touch 32 GB za 299 dolarů. Je to 3G? (někde jsem slyšel, že jenom od 3G umí 32 a 64 GB verze, ale radši se zeptám). Zdá se mi to nějaký moc levný. U nás 32 GB 3G stojí o tři tisíce víc. Ségra mi řikala, že u nás se platí skoro dvojnásobek, protože pokud ho reklamuju, tak ho neopraví, ale pošlou novej - takže platíte třeba tři tisíce přirážku za potencionální reklamaci.
  3. Pokud objednám z Apple.com, pošlou vždycky nejnovější generaci? Nikde jsem tam nenašel volbu generace iPodu.
  4. Je výhodný si to kupovat přímo od Applu.com? Znáte nějaký výhodnější zahraniční weby k nákupu?

Předem díky,

Moki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) dle meho nazoru ano. Nakupoval jsem na ebayi a byl jsem stastny. Jsem si jisty, ze Americani se k vecem chovaji lepe, nez cesi (minimalne se na eBayi prodavaji veci v lepsim stavu, nez na aukru napr.). Zaruku nemas, doba doruceni... Z USA do 3 tydnu a z anglie je to okolo tydne. Postovne je ruzne - staci se podivat na ebay. Vysoke ale neni, iTouch je celkem lehky. Samozrejme zde hovorim o pouzitem - protoze se to imho vyplati. Vyjde to mnohem levneji, nez novy a maximalne muze byt poskrabana druha strana, ktera se ti poskrabe tak jako tak.

2) netusim

3) netusim, ale rekl bych, ze apple prodava automaticky vzdy nejnovejsi generace svych vyrobku

4) netusim, ale rekl bych, ze na eBayi to vyjde levneji (i nove)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

chtěl bych si na Vánoce koupit iPod Touch (3G, 32 - 64 GB), a měl bych pár otázek.

  1. Vyplatí se kupovat ze zahraničí? Jak je to se zárukou, dobou doručení, taxama za dodání atp.?
  2. Na Apple.com je iPod Touch 32 GB za 299 dolarů. Je to 3G? (někde jsem slyšel, že jenom od 3G umí 32 a 64 GB verze, ale radši se zeptám). Zdá se mi to nějaký moc levný. U nás 32 GB 3G stojí o tři tisíce víc. Ségra mi řikala, že u nás se platí skoro dvojnásobek, protože pokud ho reklamuju, tak ho neopraví, ale pošlou novej - takže platíte třeba tři tisíce přirážku za potencionální reklamaci.
  3. Pokud objednám z Apple.com, pošlou vždycky nejnovější generaci? Nikde jsem tam nenašel volbu generace iPodu.
  4. Je výhodný si to kupovat přímo od Applu.com? Znáte nějaký výhodnější zahraniční weby k nákupu?

Předem díky,

Moki

1, 1 rok mezinarodni zaruka, musis mit fakturu

2, je to 3G, a tady v CR Apple stoji o hodne vic

3, neobjednas, posialji jen do USA

4, skus ebay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Okej. Takže od Apple.com objednat nemůžu, protože do Evropy neposílaj..?

Jinak k eBay - nikdy jsem těmhle věcem (Aukro, eBay, všechny ty aukce co se po netu válí jeden banner za druhým) nevěřil, ale když to každej doporučujete... :) Dá se tam koupit i novej iPod? Nechtěl bych dostat nějakej, co ani nepůjde zapnout. A do CZ teda, předpokládáim, posílaj..? Jak to na eBayi funguje, jak si ověří(m) třeba to, že to je opravdu třetí generace?

Třeba tady tohle je předpokládám úplně novej iPod, je to tak? Co z toho vlastně prodávající má, když koupí iPod a hned ho střelí?

Díky.

A omlouvám se za hromady blbejch dotazů, ale vážně s aukrem, ebayem apod. nemám žádný zkušeností a radši se zeptat, než kupovat naslepo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Třeba tady tohle je předpokládám úplně novej iPod, je to tak? Co z toho vlastně prodávající má, když koupí iPod a hned ho střelí?

Na Apple.com nemuzes, protoze neposilaji do evropy - pochopil jsi to spravne.

Poradne se podivej na aukci, kterou jsi nasel, je tam ,,We only Ship to USA", takze ten ti to zrovna do evropy taky neposle. Pokud chces mit jistotu, ze to posle do CR, tak vyhledavej na http://cz.ebay.com

A co z toho ma? Asi to, co z prodeje ma normalni eshop/prodejce v kamennem obchode. Ma z toho marzi a feedback z prodeje na eBayi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, nevšiml jsem si. Tak třeba tenhle.

Jinak, jediná možnost platby je přes paypal?

Tak jsem si iPoda objednal za sedm tisíc z Pixmanie, asi to půjdese stržením DPH, takže to vyjde na slušnou cenu.

Díky za trpělivost s odpovídáním, můžete lock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu