Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nákup her ze zahraničí


jirinak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Nejlepsi internetovej obchod nejen pro konzolisty je v anglii ---- thehut.com. Jsou tam perfektni ceny a navic je postovny zdarma. Dodani je tak od 7 do 14 dnu.

ty ceny tam jsou fakt brutální. Třeba takový Dirt 2 do 550 Kč to snad neni ani možný a poštovní zdarma? To se mi nechce věřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ceny tam jsou fakt brutální. Třeba takový Dirt 2 do 550 Kč to snad neni ani možný a poštovní zdarma? To se mi nechce věřit :)

presne tak luxus

ale hele dybys kupoval z nemecka tak si to muzes nechat poslat ke me a ja bych ti to pak poslal z cech nevim jestli to vyjde levneji ale dyby jo tak neni problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten thehut je na neco dobrej, mam odtama asi uz tak 5 zasilek. Nnei ale pravda, ze je postovne zdarma, ale za 1 libru - asi 30 Kc. Jinak je to postovne za kus, nikoliv za celou zasilku.

tak kolik bych teda celkově zaplatil, kdybych si koupil Dirt 2 za 550 Kč do čech? Jo a jen taková malá otázečka, zaplatím to jak? Dobírkou nebo převodem a to se doufám platí normálně korunami ne? :D Nikdy jsem nenakupoval v zahraničí tak proto se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten thehut je na neco dobrej, mam odtama asi uz tak 5 zasilek. Nnei ale pravda, ze je postovne zdarma, ale za 1 libru - asi 30 Kc. Jinak je to postovne za kus, nikoliv za celou zasilku.

tak to teda nevim protoze bracha si z thehut.com objednaval asi 3 hry a neplatil zadny postovny, nechal si to poslat normal na dobirku a platil to doma postakovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kolik bych teda celkově zaplatil, kdybych si koupil Dirt 2 za 550 Kč do čech? Jo a jen taková malá otázečka, zaplatím to jak? Dobírkou nebo převodem a to se doufám platí normálně korunami ne? :D Nikdy jsem nenakupoval v zahraničí tak proto se ptám.

Dobierka v zahranici neexistuje. Takisto jedinou moznostou ako to zaplatis je prostrednictvom platobnej karty. A platis v librach, ale tvoja banka Ti to prerata na koruny.

tak to teda nevim protoze bracha si z thehut.com objednaval asi 3 hry a neplatil zadny postovny, nechal si to poslat normal na dobirku a platil to doma postakovi

Tak to Ti potom tvoj brat klamal, pretoze ako som uz spomenul, dobierka neexistuje a postovne zdarma maju len v ramci UK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jasně ... když koupíš 2 hry, máš automaticky jednu k tomu zdarma, poštovný je, samozřejmě, zadarmo a dobírkou to normálně posílají. Do dvou dnů to tady je - leteckou poštou.

Kdo říká něco jinýho, tak lže ... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jasně ... když koupíš 2 hry, máš automaticky jednu k tomu zdarma, poštovný je, samozřejmě, zadarmo a dobírkou to normálně posílají. Do dvou dnů to tady je - leteckou poštou.

Kdo říká něco jinýho, tak lže ... ;-)

no tak ted jsem z toho fakt blázen. Někteří říkají že dobírkou ne, někteří zase jo. Někteří říkají že je poštovné zdarma, někteří zase ne. Tak co?! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jasně ... když koupíš 2 hry, máš automaticky jednu k tomu zdarma, poštovný je, samozřejmě, zadarmo a dobírkou to normálně posílají. Do dvou dnů to tady je - leteckou poštou.

Kdo říká něco jinýho, tak lže ... ;-)

to jsem jeste nevidel nikde kde je ze koupis 2 hry a treti dostanes zdarma na jakejch strankach to asi je? a kde to posilaj na dobirku ja jsem to zatim platil jenom predem kartou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jasně ... když koupíš 2 hry, máš automaticky jednu k tomu zdarma, poštovný je, samozřejmě, zadarmo a dobírkou to normálně posílají. Do dvou dnů to tady je - leteckou poštou.

Kdo říká něco jinýho, tak lže ... ;-)

Je nad slnko jasne, ze si mirod7174 robi srandu. Ziadny (naozaj ziadny) shop neponuka zadarmo postovne a ani akcia kup 2 hry a dostanes 1 zdarmu nikde nie je (uz som videl akciu 1+1 blu ray film) a uz vonkoncom neposielaju na dobierku! Take nieco v UK nemaju :D A trva to 3 dni az 2 tyzdne (zalezi od akeho shopu a ci to prave maju na sklade). A je nad slnko jasne, ze mirod toto vsetko dobre vie a preto nakupuje z UK shopov :D

co teda všechno potřebuju abych mohl nakupovat z toho thehut ? musím mít kreditku ? nebo to objednám normálně jako z CZ eshopu ? ty ceny jsou fakt hodně dobré...

Nemusi to byt kreditka (staci debetna platobna karta vydana k tvojmu bankovemu uctu). Neviem ako sa objednava z normalneho CZ eshopu, skus vysvetlit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nad slnko jasne, ze si mirod7174 robi srandu. Ziadny (naozaj ziadny) shop neponuka zadarmo postovne a ani akcia kup 2 hry a dostanes 1 zdarmu nikde nie je (uz som videl akciu 1+1 blu ray film) a uz vonkoncom neposielaju na dobierku! Take nieco v UK nemaju :D A trva to 3 dni az 2 tyzdne (zalezi od akeho shopu a ci to prave maju na sklade). A je nad slnko jasne, ze mirod toto vsetko dobre vie a preto nakupuje z UK shopov :D

Nemusi to byt kreditka (staci debetna platobna karta vydana k tvojmu bankovemu uctu). Neviem ako sa objednava z normalneho CZ eshopu, skus vysvetlit :)

Mám za tu dobu, co se bavím obstaráváním her, docela dost zkušeností, takže náhodou vím něco málo i o shopech a distributorech v UK a musím vyvrátit Tvoji mylnou informaci, že nikde neposílají zadarmo. Posílají - samozřejmě. A teď si srandu nedělám ... :-)

Snad každý umí číst a umí trochu anglicky, aby si přečetl, co která firma nabízí, jaké mají podmínky, jak přistupují k Vaší platební kartě, atd. atd.

A taky pak se každý dotyčný umí bránit a vyjednat si nápravu, když mu "omylem" pošlou ojeté hry místo nových nebo se zásilka cestou ztratí... :-) To je poměrně nepříjemné - aspoň pokud můžu říct za sebe ... někde suše předpokládají, že je tu divočina, kde lidi se smíří se vším ... asi to samé , co si my myslíme třeba o ukrajině ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za tu dobu, co se bavím obstaráváním her, docela dost zkušeností, takže náhodou vím něco málo i o shopech a distributorech v UK a musím vyvrátit Tvoji mylnou informaci, že nikde neposílají zadarmo. Posílají - samozřejmě. A teď si srandu nedělám ... :-)

Snad každý umí číst a umí trochu anglicky, aby si přečetl, co která firma nabízí, jaké mají podmínky, jak přistupují k Vaší platební kartě, atd. atd.

A taky pak se každý dotyčný umí bránit a vyjednat si nápravu, když mu "omylem" pošlou ojeté hry místo nových nebo se zásilka cestou ztratí... :-) To je poměrně nepříjemné - aspoň pokud můžu říct za sebe ... někde suše předpokládají, že je tu divočina, kde lidi se smíří se vším ... asi to samé , co si my myslíme třeba o ukrajině ... :-)

Preco sa nepodelis o nazvy a adresy tych shopov? Ci tvoj biznis je dolezitejsi a je to tajomstvo? Mna osobne to velmi zaujima, v ktorom UK shope je zadarmo postovne a kde davaju pri dvoch objednanych hrach tretiu zadarmo. A co ta dobierka? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco sa nepodelis o nazvy a adresy tych shopov? Ci tvoj biznis je dolezitejsi a je to tajomstvo? Mna osobne to velmi zaujima, v ktorom UK shope je zadarmo postovne a kde davaju pri dvoch objednanych hrach tretiu zadarmo. A co ta dobierka? :-)

Podívej, je jednoduché jít po cestě, kterou prošlapal někdo jiný :-)

Já ale jsem zastáncem spíš toho, že všichni máme stejné možnosti a kdo chce, ten se snaží a zjistí. Však i na vojně platí heslo "voják se stará, voják má".

Mám spoustu zkušeností, které jsem nasbíral při shánění her ať už u nás, v v evropě či jinde (i v UK) . Stálo mě to spoustu nervů i peněz (ano, ztráty jsou běžnou součástí života), a nevidím důvod, proč bych to měl přinést někomu jen tak na talíři - nejsem ničí chůva. Nehledě k tomu, že každý si mnohem více váží zkušenosti nabyté vlastními silami než té, kterou mu někdo přihraje.

Lenochy a pecivály neuznávám :-) Z nich pak rostou nezaměstnaní, kteří nejsou schopni se o sebe postarat a vysávají nás ostatní na sociálních dávkách ;-)

Inu, kdo se bojí, nesmí do lesa. Život není peříčko. Nikdo učený z nebe nespadl. Ještě nějaké přísloví mám přiložit ? :-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miord ma pravdu, pokud nekdo opravdu chce, tak si ty obchody najde a objedna si to tam sam. Komu se s tim nechce srat (protoze ono je to jednoduche jen do te doby, dokud vam chodi vsechny zasilky kompletni, v terminu a neposkozene), tak si neco priplati a necha si to pohodlne poslat od nekoho, kdo to sem uz dostal. Takze asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu