Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox1 Media Center


Quicksilver

Recommended Posts

[url="http://snesorama.us/board/forumdisplay.php?f=211"]http://snesorama.us/board/forumdisplay.php?f=211[/url]

Doporucuji se spise podivat na tuto stranku a stahnout vse potrebne.Urcite je taky dobry si nejprve zjistit o jaky cip v konzoli jde az pote udelat nasledujici kroky.

Treba ja jsem mel v chipu firmware kde z 200GB jsem mel snad 110 GB to je nezadouci.Se spravnym firmware hle 190 GB.A take mnoho dalsiho.Jdeme na tom naprosto vsechno.

Co se tyka XBMC nahrajte ho primo do E:/XBMC .... je to s toho dovodu,aby vam slo instalovat ruzne blbovinky pro XBMC a nevypisovalo vam to same chyby.Dulezite na cele veci je,ze se prve xbox zpusti

a presne LOG soubor zpusti do pameti a pokud cesty souboru budou jine / treba to date E:APPS/XBMC ... uz je problem !!!

Dale vytvorte si na HDD F:/ slozky : HRY,SERIALY,FILMY.A pote pres FTP VSE do Xka nahraveje.Jsem s konzoli velice spokojen.Skoda jen,ze neni dokonceny plugin na CZtrailery (Video filmy s CZ titulky)

Mimochodem na te strance se daji i stahovat hry.Preju hezkou zabavu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nasmerovani. Jestli ten Evox = EvolutionX, tak ten jsem se pokousel najit a nenasel, mozna ze bude v odkazu od Quicksilvera.

Myslite, ze by xbox zvladnul 320GB disk s redukci ze SATA II na PATA?

Kdybych delal totalni format a preinstalaci, je potreba si neco zalohovat? Hlavne aby pak zase sel nahodit XBMC a mozna i pousteni her, ale zatim sem nic nehral. To jen abych neco predem nevratne nesmazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nasmerovani. Jestli ten Evox = EvolutionX, tak ten jsem se pokousel najit a nenasel, mozna ze bude v odkazu od Quicksilvera.

Myslite, ze by xbox zvladnul 320GB disk s redukci ze SATA II na PATA?

Kdybych delal totalni format a preinstalaci, je potreba si neco zalohovat? Hlavne aby pak zase sel nahodit XBMC a mozna i pousteni her, ale zatim sem nic nehral. To jen abych neco predem nevratne nesmazal.

Pokud tam nic nemas (savy z her a tak) tak nema cenu nic zalohovat. Nechal bych ten disk tou instalackou i preinstalovat.

Slayers evox obsahuje vse potrebne... i xbmc, dvd prehravac, kopirovani her na hdd... takze tak

A pak si dohodis jen novou verzi xmbc a pokud bude chtit i tu starou tak si jen upravis evox.ini v e: a pridas si tam cestu k nove verzi. Je to jednoduche...

Jen nezapomen... po zmene evox.ini je nutny restart aby se cesty zinicializovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze Slayer Evox 2.7 bootuje v poradku a funguje mi uz i Auto installer Deluxe v4.50. Kdyz uz to mam takhle rozvrtany, tak bych rovnou vymenil disk, nasel jsem volnej PATA Western digital 200GB. Pokusim se to udelat podle toho navodu. Tak doufam, ze tam nebude nejakej zadrhel.

Jeste jsem se chtel zeptat, co vsechno a v jakym poradi, bych mel nainstalovat z toho boot cd Evox. Muj hlavni cil je funkcni XBMC, tak jen jestli je jeste neco dalsiho, co bych tam mel nahrat:

1) ---- neco ----

2) XBMC

3) ---- neco ----

4) ---- neco ----

??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uspesne jsem namontoval 120GB western digital a proved instalaci Slayer Evox 2.7 (z cd to krasne bootuje, jiny instalace z dvd ani nahodou), potom jsem nahral rucne aktualni verzi XBMC do spravnyho umisteni e:\ a upravil evox.ini soubor. Takze situace vypada momentalne takhle:

1) nabootuje mi Slayer Evox 2.7 z hdd

2) prvni dve polozky v menu mam editnuty na XBMC (e:\) a XBMC old (e:\apps\)

3) vyberu XBMC a uz jedu

Bylo by mozny tuhle situaci jeste doladit a mit nasledujici moznosti:

A) defaultne bootovat primo do XBMC?

B) pro pripad poruchy nebo updatu XBMC zmacknout pri bootovani tlacitko na ovladaci a dostat se tak do Slayer Evox 2.7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod A uz jsem vyresil pomoci tohodle navodu, takze xbox po zapnuti pekne nabehne rovnou do XBMC

Bod B asi budu resit rucne a pred aktualizaci XBMC vratim bootovani do Evoxe a az otestuju funkcnost, zase nahraju zpatky bootovani do XBMC.

Nahodil jsem skin Confluence - Wizard Edition Clearart 3.2 aby to taky trosku vypadalo. Neni sice na takovy urovni jako ten na PC, ale aspon neco. Myslite, ze se nekdy objevi skin Confluence jako hlavni i v xboxu? Na tomhle skynu se mi hlavene libi moznost povypinat skoro vsechny hlavni polozky v menu a nechat si tam jen Filmy, Serialy a Hudbu. Vsechno ostatni by bylo dostupny i od jinud. Ale to vypinani mi spravne funguje jen na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokracuju ve vymakavani XBOXu a narazil jsem na dalsi problem. Pokousim se rozbehnout emulatory starejch her a ani jeden mi nefunguje. Kazdej emulator se spusti, hraje hudba, animace na uvodni obrazovce bezi, ale ja nemuzu vybrat zadnou polozku, muzu jedine rucne resetovat. Zkousel jsem i aktualni verzi ZsnexBox 3.6, ale stejne se nedostanu ani ke spusteni hry.

umisteno zde: E/Apps/Emulators/ZsnexBox 3.6/ a poustim to z Evox 2.7.

Jaky emulatory vam fungujou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle zjistit verzi Biosu a nahrat si do cipu nejnovejsi verzi ,ktera vysla ? Faktem je,ze jsem na tom zkousel jen PSX a Gameboy Advence a vse slo.

Jinak mam ulozene xbmc --> E:/XBMC .Jeste by jsem doporucil si pohrat bud s nastavenim Evox a nebo lepe UnslehadX (tak nejak se to jmenuje)

Jde o to,ze treba v nekterych hral je problem s restartem do menu a hra se nezpusti.Take jsem se stim setkal a EvoX si stim neporadil.

Stacilo na hry prepnout na jiz zmineny UnslehadX a treba GTA3 se razem zpustilo.Dulezity na celem Xboxu1 je zaklad!

Spravny 1. BIOS , 2 rozdeleni a odpovidajici velikost HDD po flashnuti a nainstalovani veskerych vsech soucasti.

Pak uz si tam dat odpovidajici verzi XBMC a pak pluginy ,ale pozor.Stejne i kdyz vse rozchodite a nejaky cas vse funguje jak ma.

Stejne se stane,ze z niceho nicprestane plugin jit.Problem spocita v tom,ze se stremuje z netu kde kdochazi k ruznym upravam ze strany poskytovatelu.T

akzvane : CT1 - Kde vyuzivame plugin CT archiv.

Momentalne me plugin nejde.Autor sam psal,ze se na to pres vikend podiva jakmile bude mit cas.Stejny problem je take u Apple traillers.Tak to proste je.

Jedina rada : Pokud vam vse funguje.Jste spokoneny.Nedavejte si tam novejsi verze XBMC!

Muze se stat,ze si tim rozhasite pluginy a take celou nainstalovanou strukturu.

Priklad : jdou vam videa,i stream z netu.Date si nejnovejsi verzi XBMC ... nic nejde co se deje ? Pritom problem byl ve souboru mplayer.conf

Kde schazel tento radek :

#added by pike, Winamp & MPEG needed for SHOUTcast compability, please leave intact (no spaces allowed)

user-agent=QuickTime/7.2

//QuickTime/7.2 <-- koho by to napadlo ? Neznamena ze ,kdyz vyjde novejsi verze s nejakym cislem,ze to pro vas musi byt BEST OF.

A kdyz uz tak jedine vse stahujte na : http://t3ch.yi.se/ <--- Zadne SVN !!! Jednou krat mesicne.Vyjde nejnovejsi verze od T3CH.

Mela by to byt presne poupravena verze pro Xbox1!

Jinak na vse se najde navod.Kam,co a jak dat.Je to beh na dlouhou trat,ale je to super,kdyz z takove konzole si udelame domaci multimedialni centrum a vse jde tak ma

sp: Ne jako u me,kdyz jsem si chtel s pritelkyni pustit v nedeli Gamepage,ktery jsme nevideli a plugin nesel ... :_(

JINAK : V KVETNU BY MELA VYJIT NEJNOVEJSI VERZE XBMC A MELA BY V SOBE MIT PLNO ZMEN ... mozna se dockame i internetoveho prohlizece.

A treba taky moznost zpusteni titulku na streamoveho videa.Kazdopadne se na novou verzi tesim.Uz ted je to dost super !!! .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem nasledujici info:

Xbox Version: v1.4

ModChip: SST 49LF020

Detected BIOS: iND-BiOS 5003 06

Tak nevim, jestli mam menit ten bios, abych si to cely neoddelal. Jinak me uz moc nenapada, co jinyho bych mel nainstalovat, abych ty emulatory rozchodil. Vsechny ty emulatory zamrzaj okamzite, jak se spusti. Nemuzu ani jednou pohnout kurzorem, takze zadnou hru nespustim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Trochu ozivim forum :)

XBMC DOPLNKY :

Repozitář českých a slovenských doplňků pro XBMC

Jsou 2 způsoby, jak doplňky nainstalovat, zvolte ten, který vám vyhovuje více

Pro instalaci repozitáře stáhněte ZIP soubor z https://github.com/lzoubek/xbmc-doplnky/downloads a v XBMC nainstalujte pomocí volby 'Instalovat doplněk ze zip archivu'.

Stejným postupem jako v 1. nainstalujte instalátor neoficiálních repozitářů - je to skript (v XBMC jej naleznete mezi programy), který vám dovolí nainstalovat kterýkoliv repozitář, který je zobrazen zde. nefunguje mi na Windows XBMC 10

Obsah repozitáře

serialycz.cz - hromada dobrých a lepších seriálů ze servru serialycz.cz

zapni.tv - seriály, online TV ze servru zapnitv.biz - cca 50% obsahu by mělo jít přehrát, většina online TV bohužel zatím nefunguje, v dalších verzích tomu bude již jinak :-)

kinotip.cz - brána k serveru kinotip.cz, momentálně obsahující

filmy.kinotip.cz - opravdu hodně filmů k dívání, fungovat by měli všechny zdroje

divx.kinotip.cz - další hromada filmů, fungují všechny zdroje, které jsou zobrazeny

serialy.kinotip.cz

re-play.cz - archív seriálu o videohrách ze servru re-play.cz

zkouknito.cz - různá videa, včetně několika online TV ze servru zkouknito.cz

videacesky.cz - různa videa, návody, srandy, videoklipy, trailery ze servru www.videacesky.cz

Momentálně vyvíjím na XBMC 10 Dharma, doplňky by měli fungovat i na edenu či xboxu.

http://code.google.com/p/xbmc-doplnky/

DMD XBMC

Voyo.cz (beta)

Prima.cz (beta)

Joj.sk (alfa)

Show Jana Krause (alfa) - přesunula se od září na YouTube, najdete ji v kanálu: SJKshow

Stream.cz (beta)

iVysílaní ČT (beta)

Markíza.sk (alfa)

Huste.tv (alfa)

Brno TV (alfa)

Muvi.cz (alfa)

FashionStarsTV.cz (alfa)

STV Archiv (alfa) - určitě se zde najde dost chyb, archiv STV je jedna velká prasárna, tak nesourodé stránky jsem snad ještě v životě neviděl, slovákům evidentně slovo formát nic neříká a patlaj to jak se dá...

Další doplňky:

DMD Streams - poupravená verze doplňku Live Streams (načítá se však seznam streamů spravovaných v DMD firmware pro egreat,noontec a IAMM (thanx to Martini) Zprovozneni_DMD_Streams

Filmy CZ - doplněk pro přehrávání online filmů ze serveru FilmuCZ.com (Autor Ivo) Známé problémy: issue 6

Filmy CPS Archiv - doplněk pro přehrávání online filmů (Autor Ivo)

http://code.google.com/p/dmd-xbmc/

// Znamena to ,ze z Xbox1 se stal naprosto multimedialni zarizeni,kde si pustite vse mimo HD ,ale filmy - filmyCZ , kompletne Kinotip, SerialyCZ.cz. a plno archivu.

Jsem s Xboxem velice spokojen :-) Kdo ma moznost,at si ho koupi a nainstaluje na nem XBMC. NEEXISTUJE NIC LEPSIHO !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBMC se da spustit i na PC a já to využívám. Dokonce už se dá přidat i TV karta pro sledování a záznam pořadů. Pak to má teprve vše co to mít mám. Navíc se dají stáhnout i aplikace pro iPad a pak si jen klikáš na obrázky co se má spustit. Ideální pro děti. A na PC to zvládá samozřejmě i HD a to dokonce s podporou GPU akcelerace. Vím, že je tohle forum o xBoxu, ale kupovat xBox1 jenom kvůli XBMC je hloupost. Ale pokud ho má někdo doma, tak je to fakt super soft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 1200 kc pred asi 2 rokama kupovano na Aukru jen kvuli XBMC ... a slouzi do pohody.Mimo jine se chysta stream + download z Uloz.to :-)

Coz znamena bez zadavabi kodu a 100 pro kvalite jak je to ulozene na ulozto pres jeden server kam ukladaji videa neco ve stylu : Kinotip.

Pro me je prakticke vyuziti Xbmc na obyc TV.Na PC mam take Xbmc ,ale pouze na test,pac se radsi natahnu k TV a divam se na filmy ( filmycz.com )

nebo serialy z SerialyCZ.cz .-) Ja osobne jsem zjedavej na ulozto - filmy jak to dopadne,ale vypada to podle autora pluginu hodne slibne .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBMC se da spustit i na PC a já to využívám. Dokonce už se dá přidat i TV karta pro sledování a záznam pořadů. Pak to má teprve vše co to mít mám. Navíc se dají stáhnout i aplikace pro iPad a pak si jen klikáš na obrázky co se má spustit. Ideální pro děti. A na PC to zvládá samozřejmě i HD a to dokonce s podporou GPU akcelerace. Vím, že je tohle forum o xBoxu, ale kupovat xBox1 jenom kvůli XBMC je hloupost. Ale pokud ho má někdo doma, tak je to fakt super soft.

Jak je to prosim te s tou tv kartou? Docela me to zajima, to je to co mi schazelo predtim v xbmc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou TV kartou to zatím není úplně jednoduchý, ale dá se to uchodit. Bohužel jí nepodporuje přímo xbmc, ale musíš jí nakonfigurovat v jiném softu a pak dostat do xbmc přes pluginy. Mám to na domácím PC, takže až budu doma, tak na to kouknu a popíšu přesně jak je to dělaný. Musíš použít jinou vývojovou větev xbmc a jedna z nevýhod je, že pak nemůžeš měnit skiny. Jak budu doma a vzpomenu na to, tak se pokusím udělat podrobný návod a hodit to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu