Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

80010002


Netino

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sakra a nechce to nacitat ani prave UMD!

Vie mi niekto povedat ako sa da nastavit vypnutie toho aby po nabehnuti hned nenacital UMD

Je niekde moznost nastavit neaku klasiku aku mal po nainstalovani fimware alebo to recovery menu

///spojene 3 prispevky, pouzivaj tlacidlo EDIT (sluzi na upravenie svojho prispevku, ak chces doplnit nejaku informaciu, proste nepis pod seba za sebou viac prispevkov) - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tekken mi pomohol dakujem Ti a pri editacii prispevkov nevidim moznost zrusit.

Este jedna vec to nie je az taka pravda ze ked vypise chybu 80010002 je stopro vadne image totiz dnes som uz hral jednu hru potom som ju zmazal a znova teraz nahral a roby to chybu 80010002 takze neviem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

myslel sem to jako že je to špatně nahraný na kartu a ne že to je špatně stažený....pár krát to tady už bylo....a bylo to kvůli nekvalitnímu USB kabelu

PS: a nikdo si tady na machra nehraje...člověk někomu poradí.....asi se na to tady už vy*eru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Si az moc urazlivy.Nebolo to spatne nahrate a ani stiahnute.A nebolo to tam davane ani cez USB cabel.Ale to je jedno,Skus mi poradit v tomto.

Ked idem do recovery a potom configurations tak sa sekne nic nevipise a vypne sa ako sa dostanem do nastaveni???

Stačí zapnou trecovery a PSP přes usb a připojit flash1..tam smažeš soubor config.....pak odpojíš vypneš a až zapneš psp tak se ti objeví modrá obrazovka..dáš kolečko a už by to mělo fakat:bash:

:)

v recovery: advanced/flash1/config

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a v ktorom adresary to mam hladat???

troska ta nechapem ked ho pripojim tak sa mi ukaze len pametovka

v recovery nemáš dát USB toogle ale advanced a tam dáš flash1.....a místo karty se ti v PC ukáže flash paměť PSP...ale můžeš smazat jen ten soubor config

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tekkene sem si delal řiť... ;) .... jinak je mozny ze to je spatne nahrany kdyz to tam hazim pres ctecku na karty??... A koukam ze bydlis blizko me.. sem z Jablonce

takhle..já používám čtečku karet taky...ale ne přes usb ale mám ji zabudovanou v pc...sice je taky přes usb ale přes kvalitní....sou totiž některý usb kabely který prostě občas "nestíhaj".....proto je lepší si těch pár pětek připlatit a koupit origo sony kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno tak jako ja nevim ale snad je jedno jestli je v tom kabelu 4kusy dratu...na jedny koncovne priletovany a pak vedou do druhy a tam sou taky priletovany a je na nich napis Made in China anebo jestli je tam napis SONY

///EDIT USB kabel k PSP bych si dokazal i vyrobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze chyba nie je v ISO ani v nahravani a ani nicom podobnom.Prisiel som na teku blbost e ked mate nahraty fimware 3.40 OE-A tak ide vsetko v pohode pokial si nezmenite pramo v PSP pozadie.Ako nahle zmenite pozadie tak sa rozladi nastavenie v RECOVERY.A tym padom nejdu vsetky hry.Neviem ete som netestoval ine nastavenia menit v priamo v PSP ci aj tie maju vpliv na RECOVERY.

Takze chyba chlasena ako 80010002 nie je vadne iso ale rozladene RECOVERY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu