Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 2 - help!!!


Lovefist_88

Recommended Posts

Čau, nějakou dobu teď hraju Far Cry 2 a snažím se udělat co nejvíce trofejí, ale na jedný jsem se dost zasekl. Jde o to, že mám posbírat Jackalovy pásky a pak je ukázat jednomu novináři, jenže problém je v tom, že toho novináře nemůžu nikde najít. Má to být takový černoch s brýlemi. Prohledal jsem snad už všechny místa a nic. Tak jestli tuto hru někdo hrál a vyzná se v ní, tak prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky hraju FC 2 a tedka se soustreduju na sbirani diamantu. Hele ten novinar bude v Mikeho baru ale musis posbirat vsecky pasky daneho sektoru, nejde to nosit po jedne 8) az budes hledat diamanty tak se ozvi sou tam nekdy opravdu speky :bash:

Tak to máš pravdu;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky hraju FC 2 a tedka se soustreduju na sbirani diamantu. Hele ten novinar bude v Mikeho baru ale musis posbirat vsecky pasky daneho sektoru, nejde to nosit po jedne 8) az budes hledat diamanty tak se ozvi sou tam nekdy opravdu speky :bash:

Jo diamanty taky hledám. Mám jich 189 z 211 a nejvíc mě štvou ty na skalách. Rogalo nikde a nemůžu se k nim dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ja beru ty sekrory systematicky na youtube mam mapku sem zatim v 4 sektoru prvni pule hry... jen sem se chtel zeptat kdyz odjedu do toho dalsiho teritoria mohu se jeste vratit z5? jinak diamanty... taky si hodne pomaham autama, pristavim auto a vyskaci po nem:psp:

kdyby nekdo chtel muze si me pridat mezi pratele sem casto on-line a muzem si treba aktualne poradit nebo tak muj nick je : Hanyss22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ja beru ty sekrory systematicky na youtube mam mapku sem zatim v 4 sektoru prvni pule hry... jen sem se chtel zeptat kdyz odjedu do toho dalsiho teritoria mohu se jeste vratit z5? jinak diamanty... taky si hodne pomaham autama, pristavim auto a vyskaci po nem:psp:

kdyby nekdo chtel muze si me pridat mezi pratele sem casto on-line a muzem si treba aktualne poradit nebo tak muj nick je : Hanyss22

Já si tě kdyžtak přidám a můžem dát multiplayer. FC2 je podle mě jedna z nejvymakanějších stříleček, až na to škubání obrazu, hlavně v budovách ve městě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tě kdyžtak přidám a můžem dát multiplayer. FC2 je podle mě jedna z nejvymakanějších stříleček, až na to škubání obrazu, hlavně v budovách ve městě.

Jednotvárný,za chvíly sem se nudil,no nevím každej má jinej vkus....1čka byla podle mě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to zatim v celku bavi :-) neprobadana africka krajina... jen mi ze zacatku vadilo ze po me vsichni strili , na kazdem rohu, na kazde krivovatce ale casem sem si to zvyknul :psp:

EDIT: nevite nahodou nekdo pocet diamantu v prvnim teritori,kolik jich jde celkove najit? a taky kdyz se presunu do druheho jestli se muzu vratit zpet. diks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu