Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

richard44

Otázka

Pěkný den všem čtenářům,

teď se mi stala podivná věc. Již řadu týdnů používám na svém PSP Brite 5.03 GEN-B. Dnes jsem chtěl přejít na CFWEnabler 3.60, protože mi nefungovalo PSPTube. Tak jsem si ho nahrál dle návodu do složky GAME, zkrátka stejně jako GEN-B, pak jej zapnul v PSP, dostal se do nějakého menu, kliknul na 1. položku - Install (či něco takového) a bylo mi nahlášeno úspěšné dokončení. Protože se však již dále nic nedělo a .ISO hry jsem zatím ve složce neviděl, spustil jsem to ještě jednou: tentokráte se po otevření objevila černá obrazovka, chvilku svítila kontrolka POWER a pak to exlo.

Jelikož už mám dle mého názoru dost teoretických znalostí, došlo mi, že se mi asi konzole brickla. Tak jsem ji zkoušel zapnout, což se k mému překvapení podařilo. Spustit ChickHEN jde taky, ale pak již ne GEN-B či CFWEnabler, takže mimo hraní .ISO her si na konzoli mohu dělat co chci. Spouštění GEN-B či CFWEnabler vždycky skončí černou obrazovkou a vypnutím.

Proto nevím, zda jde přímo o brick, nebo jen o specifickou poruchu, myslel jsem si, že CFWEnabler brick způsobit nemůže - mýlil jsem se.

Jinak, verzi systému mám stále 5.03, spustit jde všechno, akorát nejedou stažené hry. Filmy, Internet, ChickHEN, písničky, nastavení atp., tohle vše mi stále funguje.

Asi došlo k uzamknutí pouze jednoho flash souboru, což je pro mě ve výsledku fatální.

Budu rád za vaše komentáře a rady.

Díky moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zvláštní...

Není to tím, že máš 5.03 MHU? Jaký je v tom vlastně rozdíl?

Mně osobně ten program spustit jde, ale nelze vyhledávat ani přehrávat videa.

Tak proto se ptám, zda je PSPTube kompatibilní s PSP Brite, či jen Fat a Slim.

myslim, že jenom neumíš používat PSPTube...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zvláštní...

Není to tím, že máš 5.03 MHU? Jaký je v tom vlastně rozdíl?

Mně osobně ten program spustit jde, ale nelze vyhledávat ani přehrávat videa.

Tak proto se ptám, zda je PSPTube kompatibilní s PSP Brite, či jen Fat a Slim.

Přečti si ovládání a pak ti to půjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu