Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Marous

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Každá dnešní hra je něčeho kopie, demo bylo super ,prakticky hráč je ve víru neustálého dění, pořád dochází k nákým zvratům atd. Grafika perfetkní ten systém upgradu mě škokoval nečekal jsem že bude až tak moc rozsáhlý....prostě jasná koupě. Demo si určitě ještě párkrát zahraju moc mě to bavilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to není moc dobré že obě hry vyjdou ve stejném rozmezí jednoho měsíce tím spíše že jsou v podstatě totožné co se týče hratelnosti a žánru

Přesně tak, a upřímně, když bych se měl rozhodovat mezi dalšim dilem GoW a nebo nečim jinym, tak je pro me jasna volba Kratos :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tema již je založeno tady a neřekl bych že se jedna pouze o psp verzy ... viz trailer ...stačí snad jeden topic o hře ne :D http://console-forum.net/showthread.php?t=66376&highlight=dantes+inferno

preco, by to tu nemalo byt?...toto je sekcia PS3, nie PSP....vela ludi a medzi nimi aj ja ani PSP sekciu nenavstevujeme....takze pekne si to tu nechame......inak, demo velmi zabavne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu