Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak stáhnout share rapid z rapidshare


flY1

Otázka

Přišel mi tento mail:

"Ve spolupráci s Megarapid.eu jsme pro Vás připravili jednoduché stahování souborů Rapidshare přímo z Vašeho účtu na ShareRapid.

Stačí když linky umístěné na rapidshare.com zkopírujete a vložíte na stránce http://www.sharerapid.cz/rapidshare/ a systém Vám automaticky vypíše linky ke stažení přes ShareRapid, nebo Vám nabídne alternativní odkaz na Megarapid.eu k jejich stažení

Za linky rapidshare.com umístěné na ShareRapid Vám bude odečten kredit za stejných podmínek, jako kdyby jste stahovali přímo ze ShareRapid."

Asi jsem úplně blbej, ale po hodině onanie s rapidsharem a megarapidem jsem se dopracoval k tomu, že soubor ke stažení je 215tej ve frontě a kde nic tu nic.

Ano "systém Vám automaticky vypíše linky ke stažení přes ShareRapid", ale co dál (nemám u rapidshare premium účet.

Mohl by mi to někdo, prosím, blbuvzdorně polopaticky popsat, co se po mě chce ? Děkuji předem za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Originally Posted by hosanek

mam ten samy problem ale uz se to nak povedlo ale asi po 3hodinach cekani

Jak se Ti to povedlo a kde se Ti objevila odpověď ?

Zkoušel jsem to už včera i dnes,ale stále nic.Po vložení linků do rámečku a opsání kodu z obrázku jsem nedokázal ani zjistit,jestli je opsaný správně ( často se to nepovede )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Napsal jsem na Sharerapid tento dotaz :

> Už jsem to dvakrát zkoušel,ale nefunguje to.Po odeslání se nic neděje a objevilo se opět prázdé okénko s novou žádostí zadání linků a o opsání kodu obrázku.Tak že se neví,jestli je špatně opsaný obrázek a nebo v čem je chyba ?Jak by to mělo správně fungovat ?

Dostal jsem tuto odpověď :

Celý systém je celkem jednoduchý. Již nějakou dobu se k nám ukládají

veškeré soubory, které si uživatelé stahují přes MegaRapid.eu, a tak

kontrolou názvu + součtu souboru přímo na Rapidshare.com je možné již

tyto stažené linky dohledat i u nás pod stejným názvem jako na Rapidshare.

Ano, bude se nějakou chvíli stávat, že podobné soubory zde nenajdete,

zvláště u speciálních souborů, ale doufáme, že brzo bude většina souborů

přetažená k nám a tak budete moci použít ke stahování pouze ShareRapid.

Pokud se Vám nyní podobné soubory u nás neobjeví, tak je nutné je

stáhnout přes Megarapid.eu přes Váš účet nebo přes free stahování.

Takže nás neodkazují přímo na rapidshare archiv,ale hledají,jestli stejné hledané stahování věcí se nevyskytuje u nich,nebo na MegaRapidu.

Dotaz na hosanek : To jsi celé 3 hodiny měl v počítači tu samou stránku na kterou jsi dával ty linky a nebo Ti dali vědět nějak jinak ? Vysvětli nám to podrobněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Napsal jsem na Sharerapid tento dotaz :

> Už jsem to dvakrát zkoušel,ale nefunguje to.Po odeslání se nic neděje a objevilo se opět prázdé okénko s novou žádostí zadání linků a o opsání kodu obrázku.Tak že se neví,jestli je špatně opsaný obrázek a nebo v čem je chyba ?Jak by to mělo správně fungovat ?

Dostal jsem tuto odpověď :

Celý systém je celkem jednoduchý. Již nějakou dobu se k nám ukládají

veškeré soubory, které si uživatelé stahují přes MegaRapid.eu, a tak

kontrolou názvu + součtu souboru přímo na Rapidshare.com je možné již

tyto stažené linky dohledat i u nás pod stejným názvem jako na Rapidshare.

Ano, bude se nějakou chvíli stávat, že podobné soubory zde nenajdete,

zvláště u speciálních souborů, ale doufáme, že brzo bude většina souborů

přetažená k nám a tak budete moci použít ke stahování pouze ShareRapid.

Pokud se Vám nyní podobné soubory u nás neobjeví, tak je nutné je

stáhnout přes Megarapid.eu přes Váš účet nebo přes free stahování.

Takže nás neodkazují přímo na rapidshare archiv,ale hledají,jestli stejné hledané stahování věcí se nevyskytuje u nich,nebo na MegaRapidu.

Dotaz na hosanek : To jsi celé 3 hodiny měl v počítači tu samou stránku na kterou jsi dával ty linky a nebo Ti dali vědět nějak jinak ? Vysvětli nám to podrobněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu