Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vám na wii chybí?


^ToMmY^

Recommended Posts

Mirror's Edge bude. Dělá se na něm, pokud to neztopili, ale má to být 3rd person akce.

Osobně mi chybí více her s podporou Wii Motion Plus. Na to, jak je dlouho na trhu, nic moc. Čekám pořádné RPG, které ho bude využívat.

Vlastně obecně víc her. Mám pocit, že od každého klasického žánru tady mám jednu pecku, pár slušných, ale celkově je toho spíše míň než víc. Třeba na FPS je to jak dělané, přesto kromě Metroida a Conduit toho moc není (ještě Call of duty, ale to mě nebere). Bohužel panuje názor, že dospělé hry se blbě prodávají na Wiičku, přitom to pořádně nikdo nezkusil. Všechny "dospělé" hry zatím byly tak trochu úchylárny (No more heroes, Madworld, Dead Space - rail shooter považuju jako žánr za úchylnost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapomel jsi James Bond Quantum...taky kvalitni 3D akce...

ale jinak souhlasim WMP je dobre leda ke spusteni resortu a to si myslim ze kdyby tam nebylo nic by se nestalo...

a miror edge sice nevysel ale existuje hra z prostredi parkuru... jen ma docela slozite ovladani :)

Tak není to jenom Resort. I PGA Tour 2010 a Grand Slam Tennis se mi líbil. Ale to je tak vše. Čekám, co předvede Red Steel 2 hlavně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu