Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

128 GB Memory Stick Pro Duo


Verthandy

Recommended Posts

128 GB Memory Stick Pro Duo

Technika pokračuje dopředu a stejně tak i firma SanDisk.V součastné době se pokouší vytvořit velkokapacitnou paměťovou kartu která bude mít 128 GB velikost , a bude podporovat skoro všechny formáty paměťovích medií. A možná se zvládne i na PSP !!! Kolik by měla taková karta stát ? To zostává otázkou budoucnosti.Protože když 16 GB Memory Stick Pro Duo stojí 1500-2500 Kč tak si zkuste představit cenu 128 GB Memory Stick Pro Duo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni mesic to vidim tak na 6-7 tisic. S kazdym dalsim mesicek o 500 korun dolu.

Jinak na PSP uplne zbytecna vec... 8GB je dost. 16GB uz luxes. 128GB uz je ulet... to si pak muzete zahrat vsechny hry co kdy vysli na PSP :D

tak všechny zase ne :lol: na některé v PSP nebudeš mít ten správný CFW :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me si ji mozna tak koupi 1/1000 lici co ji uvidi :cheesygrin:, byla by to obrovska cena...

Jinak karta v psp stejne velka jako HDD v mojem pocitaci by byl dost luxus :D:D

Kde si to zjistil ze to SanDisk pripravuje?

toje široká otázka kde jsem to zjistil , já takové věci sleduju furt , a pokaždé když se dovím něco new tak vám dám vědět. I o hrách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu,že PSP nejvíc zvládne 32 GB...Těch 128 GB je trochu moc...a navíc zbytečný...

Nekde jsem cetl, ze Slimka a 3000ky zvladnou az 128 Gb, Fatka min. Ale ten prostor pro normalniho cloveka nevyuzitelny, protoze na PSP se hudba poslouchat neda, a ze bych tam mel cca 150 her / filmu, to fakt

ne. :D

Btw, Verthandy: Ta cestina je hrozna. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky 8 GB a stačí mito ... a navíc nevěděl bych jestly bych si koupil 128 GB Memory Stick Pro Duo , protože biseto asi hodně sekalo a načítalo ... a cena by byla větší než samotné PSP ... ale po nějakém čase by furt klesala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mas to 100% ze to bude? :D nebo alespon 50% ze to bude na to psp me se to porad nezda ze by se to psp dalo vubec vyuzit aniz by se ti to nak moc sekalo :D

a seš mentál ??? já sem neříkal že to bude 100 % si přečti článek a pak něco piš , nevíš ani o co go , jen sis přečetl nadpis ... jetam psáno že se pokouší vyrobit a že možná bude na PSP . A není tam nikde psané že bude 100 % :roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

128gb je docela zbytecnost.. ja mam 8gb, mam tam asi 5 her 5 hodin hudby a nejakej ten filmek.. bohate mi to staci.. a hlavne kdyz bych to pak chtel vsechno zkopirovat najednou do kompa, tak bych to tam vecer zacal kopirovat a rano by to mozna bylo pri soucasny rychlosti kopirovani z pametovek.. JOO zlaty diskety :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vajco zbytečnost :roll: když si vezmeš na PSP je stovek a stovek, možná i tisíc her a ty tam máš spocených 5 tak co to je? To jako dohraješ, smažeš a hodíš tam zase jinou a když si jí po čase budeš chtít zahrát znova tak jí zase budeš stahovat? Nejlepší je mít všechny hry co chceš přímo na paměťovce v PSP a žádný furt kopírování z kompu a z5... Doufám že ta paméťovka vyjde, ale ta cena....ta bude...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SanDisk MS Pro Duo 32 GB stojí okolo 4000 Kč, takže když si to znásobíme vychází cena nějakejch 16 000 Kč za těch 128 GB, jestli by se opravdu za takovou cenu dostala na trh tak je to fičák :D Jinak bych tuhle paméťovku určo bral, ale za tu cenu ne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu