Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Verthandy

Recommended Posts

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Vypadá to tak že známá tvář Akčních Adventur to na displeji PSP zvládne i do třetice. Nový titul Ubisoftu ponese název Prince of Persia: The Forgotten Sands , a jeho dějová linie bude pokračovat v rámci předchůdce Sands of Time. Tvůrci slibují opět všechno možné, teda to nejlepší ze starého princa spolu s množstvím nových prvků, no víc se dozvíme až na každoročním odevzdávání cen Spike VGA, kde bude hra oficiálně představená. Ubisoft ovšem nebyl tak uplně chamtiví a poskitl nám alspoň jeden důležitý udaj a tím je termín vidání který je plánovaný na Květen 2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to se těším.. dosavadní díly se moc nepovedly (na PSP)

byli to porty tak co se divíš :roll:

na psp jsem jeste nehral ani 1 dil ale tak tenhle si mozna i zahraju :)

tak to by sis měl zahrát na pc/ps2/xbox sands of time , pokud chceš mít rychle za sebou 2. díl trilogie tak si zahraj na pc/ps2/xbox warrior within(na psp je to revelation ale je delší než warrior within ale není delší příběh pouze přidané komnaty) a 3. díl na psp se jmenuje rivals swords a na pc/ps2/xbox se jmenuje Two Thrones jinaak ten novej ani nepouštěj až vyjde protože to bude(jak je to nahoře napsané) navazovat na tu trilogii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Hrál jsem na PSP oba Prince a dost mě to bavilo. Jediný, co mě popuzovalo, byly záseky, kterejch bylo v prvním dílu tolik a tak blbejch, že jsem ho ani nezvládl dohrát, a v druhým díle jich bylo taky notnejch pár. Ale dokud je ta hra dynamická (a to je většinou), je to skvělá zábava. No zkrátka, doufám, že v třetím dílu tyhle slabý místa nebudou a bude to dlouhá a nepřetržitá zábava, věřim, že to Ubisofťáci udělaj' dobře. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu