Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

mekin

Otázka

pořídil jsem si tv kabel k psp, normálně menu a všecko se zobrazí i zvuk funguje ale když chci spustit nějakou hru tak mi to napíše : To display this screen on a connected device, you must be connected using a component AV cable or a D-terminal AV cable and you must output the video content in progressive format.

nevíte co s tim? mimochodem mám crt televizi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Co s tím ? To co ti to píše.. na zobrazení her je potřeba komponentní kabel (5 cinchů) nebo D-terminal (JPN) kabel... Jednoduše řečeno - na CRT TV máš smůlu

mám přesně tenhle

http://www.playcentrum.cz/default.asp?page=1&kod=450901&pre=&disact=all#diskuse

někde sem četl že když budu mít flashly psp a v něm nějakej plugin, tak že to prej jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A filmy s timto kabelem muzu na CRT TV prehrat? A jestli ano, pomuze pro lepsi kvalitu prevest film do rozliseni vetsiho nez 480x272, nebo si to s tim neporadi?

jo muzes ho pouzit na crt tv na filmy, ale vetsi rozliseni nez je snad 480x272 psp prehrat neumi myslim.

zkousel sem video v tomhle rozliseni bylo to docela ostry, ale hry jsou kostkovany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu