Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypalováni


pancus007

Otázka

Čau,omlouvámm e za založení topicu ale furt to nechápu.takže k veci (moje první smahle dvd s hrou)stáhl jsem si hru a vyšly dva soubory .iso a .dvd a ja musim vypálit jen ten soubor .dvd?podle návodu to tak je a tak proc je tam to iso?ptám se protoze mam jen 2 dvd a nechci skazit ani jedno tak ppředem dik za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čau,omlouvámm e za založení topicu ale furt to nechápu.takže k veci (moje první smahle dvd s hrou)stáhl jsem si hru a vyšly dva soubory .iso a .dvd a ja musim vypálit jen ten soubor .dvd?podle návodu to tak je a tak proc je tam to iso?ptám se protoze mam jen 2 dvd a nechci skazit ani jedno tak ppředem dik za odpověd

pokud vypalujes treba v ImgBurn tak je to vzdy .dvd, a udava vypalovacimu rpogramu jen info o tom co ma zacit vypalovat tedy to iso v te slozce a na cd se pak vypali jen to iso ale diky souborru .dvd se tvari tak jak ma, .dvd se treba nekdy dodatecne vytvari v textovem dokumentu a pak se jen prejmenuje, kdyz to vypalis tim ze oznacis .dvd nic nezkazis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V cloneCD das zapisovat. Vložit(vložíš soubor .dvd) a vypálíš Ten soubor DVD je tam proto, že je to obraz toho ISA. Jestli vypaluje + většinou by to mělo být na předku vypalovačky, pokuď ne tak si spočti jak je stará cca 3roky zpátky umí každá vypalovačka vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ješte mam otázku už jsem to jednou delal ale pro jistotu jak zjistim že to dvd dl + na mé vypalovačce vypálím?

normalne to zjistis v programu jestli ti to vezme nebo ne, jestli pujde pokracovat... jinak to byva na mechanice vetsinou taky jako znacka RW pod kterou je jakoby ale dalsi vrstva, to ale neplati vzdy u sebe na noteboooku mam treba jen RW bez drueh vrstvy .... zjistis v programu

taky je to videt na tom jestli medium mechanice rozpozna jestli jo hned je jasne ze to pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu