Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Na jakou hru se nejvíc těšíte?


rockyzz

Otázka

Ahoj tak jsem se chtěl zeptat na jakou hru se nejvíc těšíte?? Jen tak mě to zajíma, protože ani nevim co si mam koupit, těch her vyjde hned na začátku 2010 opravdu hodně....

Jinak já se asi nejvíc těšim na AVP a SC: Conviction....

Jestli tu náký podobný topic je tak se moc omlouvám, žádný sem nenašel...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
uplne to sem nepatri ale MGS na Xko?! neverim ze na to Hideo Kojima kyvnul..to uz mame dmc, ace combat, final fantasy a ted MGS...priste je snad na rade grand turismo:-D

nemate k tomu nejaky blizsi info?

Trošku informací o metal gears solidoj hned jako první příspěvky http://www.konzolista.cz/hledat/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak AVP kupuju určitě na to čekám už jak dítě.... ARMY OF TWO 40th Day taky bomba... (kupuju).... a možná vemu i tu Mafii ale nevim.... Ten alan wake pokud bude mít multas tak taky beru....... Jinak COD7 jestli bude tak to beru ihned (mam všechny díly :D:D).. splinter cella taky určitě beru (speciální edici :) ) no a bfbc2 a fable 3 to asi ne vůbec mě to nák nezajímá ale ten bioshock 2 by mohl bejt dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu