Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dobíjení baterie


dall008

Otázka

Mám podivný problém s dobíjení baterie. Strčím své NDS lite do elektriky, rozsvítí se oranžová kontrolka a vše se tváří normálně. Kontralka ovšem nezhasne ani po 12h dobíjení a když NDS spustím tak je do 20s indikátor baterie červený a NDS se vypne.

První hypotáza byla nabíječka, mám US verzi a připoju ji do zásuvky přes 110V->220V převodník, ale stejně se NDS chová i s USB nabíječkou.

Druhá hypotéza byla vadná baterka, tak jsem koupil novou 1600ma, ale ta se chová úplně stejně jako původní originální baterka.

Pokud máte nějaký tip, nebo dokážete poradit zachráníte mé NDS před cestou do křemíkového nebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja mam taky US nds a mam podobny problem, akorat ze mi oranzova kontrolky pri dobijeni zhasne uz po asi 20ti minutach. Kdyz nds po tyhle dobe prestanu dobijet, tak se mi vybije asi taky dost rychle, tudíž ti doporučuju nechat nds nabíjet déle, nebo zkus externi nabijecku baterii (videl jsem ji na Aukru)... Ale vic ti asi neporadim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu