Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomooc nalehave


Overloard

Recommended Posts

čau včera sem si chtel nainstalovat windows XP tak sem najel do biosu nabotoval sem si to atd.. na formoval sem disk pak se to doinstalovalo a resetnul Comp a jak se resetnul tak proste. jak najede ten obrazek a na nim jaky mate PC atd. jak to nacita a pak to najede ale me to nenacita me se to jako by sekne tak sem skousel vyndat Hardisk a uz to slo pak sem ho napojil a neslo to tak sem pujcil sousedovi hardisk ad to zkousi a mu to slo ! nevite jak to vyresit nechci kupovat novej HDD dam odmenu 200 CRD a THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus Vytahnou bios baterku na desce kdyz sem pretaktnul tak my to pomohlo to se mi tez stalo butoval jsem z Cd a pak to najednou slo nevim cim to bylo ale daj jsem tam boot hardisk a neslo to a pak jsem tam dal cd-rom a slo to tak nvm skus boot baterku mozna pomuze pokud ne tak nvm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32786.jpg

Nastav boot

Hard Disc,CD-Rom,Floppy dej save a Y a enter.

Při bootu se nejprve bude načítat z Hard Discu takže pokud tam systém je spustí se.

Pokud ne je možná problém v nastavení v Biosu..

Ale určitě bych zkusil rady předešlé a koupil třeba v hodinářství novou baterii 3V do základní desky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bootovani ma bejt

1.cd rom

2.cd rom

3.cd rom

zkus to takhle :D

Kubíku , ale takle je to připravené na instalaci systému.

V takovémto případě máš pravdu.

Když bych chtěl ,ale spustit systém tak to musím nastavit alespoň

CD-ROM,Hard-Disc,Floppy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu