Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s Memory Kartou


Kalic1468623545

Recommended Posts

NN ení to FAKE! oskusil jsem druhou kartu a taky nesla( 1 je SONY a 2ha je sandisc). predtim to slo ale pak mi spadlo asi ze 20 cm na kobecec:) a od te doby kdyz ji vlozim do PSP Memory kontrolka zacne blikat orandzove a PSP na displayi vypada jakoby tam zadna karta nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci zakladat new topic, tak to dam sem.

1. nejak mi neni jasny co je a neni fake karta.

- kdyz kouknu napr. sem, tak ktery z nic jsou OK ??

2. chci hrat hry vetsinou upirateny (fw 5.03) - to se budou hrat z pametovky a UMD nebude potreba - je to tak spravne ??

3. zde se pise :"ChickHEN je stabilní na kartách do 1GB, nad je nestabilní ... "

- to mam koupit jen 1GB ?? vetsi kapacity to nestiha ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tady muzou bejt problemi dva .. skorodovany kontakty u ctecky (muze se stat kdyz je psp ve spatnym prostredi..) a nebo se slot uvolnil.. ale to by tu kartu nebral ani PC... jestli mas poruce nekoho kdo to umi rozebrat a kouknout se ti nato tak bych doporucoval to radsi sverit jemu... tech par stovek te zato zniceni PSP nestoji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu