Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

problem s obrazem


so5ny

Recommended Posts

Čus,potřeboval bych poradit,koupil jsem si tuhle TV Samsung LE37B650 a mam takovej problem,obraz je fakt super sem spokojenej,ale treba u grid nebo u dirt 2 kdyz jedu do zatacky tak se obcas obraz trochu zaseká,nejak extra mi to nevadí,ale chtěl bych vědět čím by to mohlo bejt,tak jestli stim mate nejake zkusenosti tak mi napiste,dik moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel za 590 je uz tak predrazeny, za litr uz by to bylo na facku...muzes mit vadny kus, ale to neni moc obvykle.

U dnesnich TV se nema vubec smysl bavit o odezve, v tom to neni.

Zeptej se tady -> http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P8680434A5BB6C4D6C1257583002D12FF.html a ziskas odpoved od lidi, co maji prave tuhle TV. Jinak zkus vypnout 100Hz mod, mohlo by se to pak zlepsit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju ted Need For Speed Shift na Panasonicu a mam pocit, ze sem neco podobneho taky parkrat spozoroval. Myslim, ze to bylo vzdycky, kdyz bylo v zaberu hodne aut. Takze sem to prisuzoval tomu, ze PS3 prestala na malou chvilicku stihat, protoze obraz byl jakoby zpomaleny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,potřeboval bych poradit,koupil jsem si tuhle TV Samsung LE37B650 a mam takovej problem,obraz je fakt super sem spokojenej,ale treba u grid nebo u dirt 2 kdyz jedu do zatacky tak se obcas obraz trochu zaseká,nejak extra mi to nevadí,ale chtěl bych vědět čím by to mohlo bejt,tak jestli stim mate nejake zkusenosti tak mi napiste,dik moc :)

Ale to nemusí bejt vůbec televizí, ale tím že hra má prostě špatný framerate.

U těch Dirt 2 jsem sice skoro nic nezpozoroval, ale u GRID se mi ten obraz škube taky. Dokonce jsem zjistil kde a v kterých tratích. Nejvíc se mi asi trhá ta noční trať. Zkus spustit hru v 576p. Vypadá to sice trochu hůř, ale nic se netrhá. To je holt ta dnešní technika. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu