Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

E74 - Prosím o pomoc


mcbazzy

Otázka

Ahoj všichni...Mam problém v pondělí mi přišel xbox 360, kterej jsem kupoval od člověka tady na foru...Brácha mi říkal, že na něm normálně hrál, ale já jsem dneska přijel domu, zkusil jsem ho zapnout a hodil mi E74...Co to prosím znamená a dá se to nějak odstranit???...Předem moc díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nedávno sem měl taky zkusil sem toto

http://www.youtube.com/watch?v=PyslF54549I

docasne pomohlo ale pak zas E74 :/ nakonec sem to vyresil tak ze sem xko prodal a koupil PS3 8)

tyhle "fan" opravy jsou jen dočasné a rozhodně to nevyřeší celou situaci a pokud máš xko ještě v záruce, byl by jsi hlupák kdyby jsi aplikoval "domácí" opravu. Jestli máš záruku tak okamžitě do servisu, jestli ne, radši to prodej nebo vyhoď a šetři si na jinej páč nemá to cenu opravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nedávno sem měl taky zkusil sem toto

http://www.youtube.com/watch?v=PyslF54549I

docasne pomohlo ale pak zas E74 :/ nakonec sem to vyresil tak ze sem xko prodal a koupil PS3 8)

To by ma zaujimalo, ze za kolko si ho predal, ked mal E74. Ktory stastlivec bol ochotny za to zaplatit? Ci na nahradne diely?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na jinej nešetři protože tohle všecko jsou poruchový křápy, ty nový Elite verze sice tolik nejsou ale furt tam nějaký to procento je. Spíš bych se podíval po PS3.

ach jo, proč se sem cpe PS3 maniak když se jedná o Xbox 360? prosimtě, až přestaneš být zaujatý PS3 a budeš trochu rozumět Xbox 360, pak sem piš ale teď se tady rozhodně nesnaž strapňovat s tvíma poznámkama typu kupuj PS3 atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Za to srani s tim novym motherboardem to nestoji, vycist KEy z desky abys tam mohl dat mechaniku a tak. A jeste verit tomu ze ten motherboard je novej a ne repas abys nekoupil podobnej kram..... Jak rikam kdyz se Xko posere tak rozprodat po castech protoze RROD xbox dnes uz moc lidi nekupuje jelikoz je uz znama vec ze RROD nejde opravit trvale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu