Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Facebook na ps3


czman123

Recommended Posts

já to používám.. ta integrace není o ničem jiným že to informuje o tom že si získal nějakou trofej nebo že sis něco koupil na store.. samotnej facebook vždy fungoval ve web browseru takže nechápu na co by byla nějaká aplikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to používám.. ta integrace není o ničem jiným že to informuje o tom že si získal nějakou trofej nebo že sis něco koupil na store.. samotnej facebook vždy fungoval ve web browseru takže nechápu na co by byla nějaká aplikace

přijde mi to osobně k ničemu, ale možná jsem to jen nepochopil úplně do důsledku ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je to jak u duchodcu, asi byste nejradsi volali kamaradum domu kde to zvedne jejich mamka a kdyz budete mit stesti tak je kamarad doma.. mozna to tady nekdo pamatuje :p

a kdo tady pise ze je to pro lidi co nemaj co delat tak teda nevim proc ztraci vubec cas na nejakem foru, to je v podstate to same..

socialni site to je smer, pravdepodobne nahradi instant messengery, fora, a nakonec mozna internet jak ho zname

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem rad za to, ze se s prateli setkavam osobne, takze se bez profilu na facebooku s klidem obejdu :)

tesko se budes s kazdym setkavat osobne kdys sou trebo z brna a ty z prahy tesko se potkam z lidma ze zakladky kdys sem se vodstehoval

je to proto aby ses moch domluvit ze starejma znamejma atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facebook je zlo !

Zere to cas, otravuje to mailama, citove to cloveka vydira, kdyz chce ucet zrusit, moc chytre vymyslene.

Navic nabada cloveka vystavovat sve osobni veci osobam, kterym treba ani nechce.

Ale jako stroj na penize pro majitele dobry :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu