Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paříte i na záchodě? :-D


Ladisak

Recommended Posts

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já sem narozen 3.4 1985 v trutnově,mám rodiče,které se o mě staraly do 16ti kdy sem šel na školu,dnes bydlím v RD ve Rtyni V Podkrkonoší,z děcáku rozhodně nejsem...

Kua a koho to zajima :D by me zajimalo kdo zvas bude mit banan prvni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle co se tady odehrálo vážně nechápu... Proč se tady chováte tak jak se chováte??? Myslím že to co tu řešíte je tak nějak od věci a od pravidel.. Jestli si to potřebujete řešit tak si prosím skákněte na chat a nebo si to řešte přes PM... Díky moc mluvím třeba jen za sebe a nebo možná za všechny kdo takovíhle debaty nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si z něj dělám prdel :D,tlemím se tady...negto je prostě dement... :D,na tom se nic nezmění ani po IP banu...

Piču o mě víš,neznáš mě tak táhni demente,děláš ze sebe ramba a za compem sedí nějaký 300 kg bůček co neví jestli je kluk nebo holka a kdy se vůbec narodil :roll: Píča prostě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéééžiš, IP BAN.....říká ti něco dinamická IP nebo soft jako Hide my IP atd...? :dozey:

Kdyby my šlo o to tak těch účtů můžu mít znova 10,ale ty o tom něco víš teplý numero že?

Tak tohle co se tady odehrálo vážně nechápu... Proč se tady chováte tak jak se chováte??? Myslím že to co tu řešíte je tak nějak od věci a od pravidel.. Jestli si to potřebujete řešit tak si prosím skákněte na chat a nebo si to řešte přes PM... Díky moc mluvím třeba jen za sebe a nebo možná za všechny kdo takovíhle debaty nemusí...

A nutí tě to někdo číst ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle co se tady odehrálo vážně nechápu... Proč se tady chováte tak jak se chováte??? Myslím že to co tu řešíte je tak nějak od věci a od pravidel.. Jestli si to potřebujete řešit tak si prosím skákněte na chat a nebo si to řešte přes PM... Díky moc mluvím třeba jen za sebe a nebo možná za všechny kdo takovíhle debaty nemusí...

Má pravdu jděte na chat tam to možná bude i větší sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby my šlo o to tak těch účtů můžu mít znova 10,ale ty o tom něco víš teplý numero že?

A nutí tě to někdo číst ?

Ne nenutí to máš pravdu ale chodím se sem v klidu bavit nevím o co ti jde jestli si začal CF tak nenávidět tak to řeš jinak nežli takhle ne? Měl sem tě za pohodovího týpka sem tam se tu stavím ale tohle teď fakt nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu