Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB themes, icons atd


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To nechápu...

Ale zpět k tématu, už edituju, dneska bych jich tam chtěl naházet mech aspoň tak 10, takže přidávejte ať tu máme dobrou sbírku :lol:

btw, témata co jsou pro 3.03 OE-C se budu snažit postupně předělat pro vyšší... jestli mi s tím chcete pomoc, budu jen rád ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dávám sem topic na hodně zajimavej topic na qj.net,můžete si tam stáhnout takový ty informační tabulky když zmáčknete v menu trojuhelník http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-post-your-custom-infobar-109518.html

Sakra už to nejede,ale ty první ty modrý Skiny chcu prosím skus to reupnout jestly jsis to stahl a hlavně ten obrázek s tou babou první jak olizuje to PSP nemá někdot en obrázek prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra už to nejede,ale ty první ty modrý Skiny chcu prosím skus to reupnout jestly jsis to stahl a hlavně ten obrázek s tou babou první jak olizuje to PSP nemá někdot en obrázek prosím :)
no jasný,ten mám v psp ;),jo ale jestli to cheš používat tak sem zapomněl dodat že se tam musí stáhnout ta věcička z toho prvního odkazu na tý straně,ale já to sem radši dám. ono se to jinak nezobrazí ta lišta celá když to z toho vsh raru nedáte do flash0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu