Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NVIDIA a ATI a všechno okolo


ondrejsetina

Recommended Posts

nvidia.gif

:idea:!!!!!!!!!!!ZAJÍMAVOSTI!!!!!!!!!!!!!:idea:

NVIDIA OVLADAČE GRAFICKÝCH KARET

nVidia-ForceW.jpg

DOMOVSKÁ STRÁNKA

ZDE

----------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------

Forceware.jpg

OVLADAČE V ČEŠTINĚ FORCEWARE

ZDE

WINOWS XP

WINDOWX VISTA, 7

---------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

NVIDIAPhysX

nvidia-p.jpg

DOMOVSKÁ STRÁNKA

ZDE

OVLADAČE

ZDE

----------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------

DIRECTX

directx9.jpg

Nepojmenovan-1.gif

:idea:!!!!!!!!!!!ZAJÍMAVOST!!!!!!!!!:idea:

Domovská/oficiální stránka AMD

Nové Ovladače 10.1

catalyst.jpg

ATI Catalyst

9.8

XP/Vista/W7

10.1 Ovladače pro 32-bitovou verzi Windows XP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
http://extrahardware.cz/nvidia-fermi-zase-odlozena

zdroj: extrahardware.cz

Myslím, že nvidia asi vymře.:?

Nemysli, prosímtě. Proč by měla vymírat? Akorát si dávají na čas :D. Jakmile ji ale vypustí, Ati půjde do sraček se svýma předraženýma kartama, které mají chyby. O ovladačích ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemysli, prosímtě. Proč by měla vymírat? Akorát si dávají na čas :D. Jakmile ji ale vypustí, Ati půjde do sraček se svýma předraženýma kartama, které mají chyby. O ovladačích ani nemluvím.

A jinak asi všichni víme, co by se stalo, kdyby Nvidia padla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
A co ATI?:D to jako neznas...v nadpisu to mas ale odkaz na stranku ne?...

Já se za to omlouvám mám Kartu od Nvidia .

Myslel jsem že, někdo z vás jsem z ATI přispěje pro ostatní..

Jestli ,ale nesouhlasíš tak se na to asi časem ještě podívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemysli, prosímtě. Proč by měla vymírat? Akorát si dávají na čas :D. Jakmile ji ale vypustí, Ati půjde do sraček se svýma předraženýma kartama, které mají chyby. O ovladačích ani nemluvím.

no to bych chtel videt....:roll:

nedelal jsem to pro srandu kralikum ...........

http://console-forum.net/showthread.php?t=74287

jo ty tu delas tak nejak vsechno pro srandu...radsi by ses mel zamyslet...kazdej umi namlatit stranku vyrobce a tam to vsechno je....a a taky hezky ze davas ovladace...ale na jakej system jestli XP Visty 7ky 32/64bitu to uz tam neni proste jeden download a konec...

Já se za to omlouvám mám Kartu od Nvidia .

Myslel jsem že, někdo z vás jsem z ATI přispěje pro ostatní..

Jestli ,ale nesouhlasíš tak se na to asi časem ještě podívám...

dobry ja se jen ptal kdyz si to mel v nadpisu...ja jsem treba zase na ATI...i kdyz je mi to celkem jedno..jedinou Nvidii jsem mel tu jednu z prvnich co byla(G-force 256 32Mb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, dávat sem ovladače je uplně kokotina...zaprvé si je každej najde na stránce výrobce, za druhé na w7 si je to stahuje samo, za třetí nemáš vubec popsaný pro jaký verze to je a tak...myslim že založim topic kde bude odkaz na wikipedii, někomu se to muže hodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by mě zajímalo, k čemu nám to bude když většina ovladaču je na CD/DVD od výrobcu grafickejch karet.

Přitom se automaticky některé grafiky ptají jesi na aktualizaci ovladačů...

sry za OT

ja taky nevim asi jen tak kdyby nekdo nevedel :D¨

jinak ty CD/DVD u tech karet sou obcas usmevny...aspon u ATI clovek to koupi jako novy/novou kartu a nez dojde domu jsou uz novejsi ovladace na strankach:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to bych chtel videt....:roll:

jo ty tu delas tak nejak vsechno pro srandu...radsi by ses mel zamyslet...kazdej umi namlatit stranku vyrobce a tam to vsechno je....a a taky hezky ze davas ovladace...ale na jakej system jestli XP Visty 7ky 32/64bitu to uz tam neni proste jeden download a konec...

dobry ja se jen ptal kdyz si to mel v nadpisu...ja jsem treba zase na ATI...i kdyz je mi to celkem jedno..jedinou Nvidii jsem mel tu jednu z prvnich co byla(G-force 256 32Mb)

Moje prví grafická karta byla voodoo. Nevím jaké měla číslo..

To už je asi,ale víc jak tři roky..Jinak na ATI se mrknu, až budu míč čas dnes večer.Třeba se něco nového dozvím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď *Dave*

Jsou na CD/DVD to máš velkou pravdu. Mě se ,ale nedávnou stalo ,že jsem na ty ovladače nerozbjehnul ( rozbjehnul , ale neovladatelně) novou hru.. Myslím že to bylo Dead space..

Přitom jsem měl version 1.4 a tak jsem musel najít něco lepšího a nového..

No a měl jsem to hned nalezené ,protože jsem odkazy měl tady na foru..

Ale,jak si tak vspomínám tak to začalo tím ,že někdo potřeboval ovladače Physx, tak jsem to založil i pro grafické karty s tím ,že už mě s tím ATI někdo pomůže tak...

edith.gif

Dave

Každý nemá natolik štěstí, nebo tolik rozumu...

Odpověď Arcane

Tak K**** to není a je ,jak pro koho. Jasně ,když máš W7 tak seš ve výhodě. Prostě asi super systém.To jsem se zase něco dozvěděl..?? No a tady jsem zakrouškoval ty potřebné čísla pro Arcane..

To by bylo na delší psaní . Má zatím Xp a W7 jsem už instaloval ,ale nečetl mě 4HDD, tak jsem to přeinstaloval na XP. Jinak bych se přesvěčil o tom co píšeš. Je to škoda.

Nepojmenovan-1.jpg

Chtěl jsem to jen usnadnit.. Kdyby jste ,ale něco sehnaly od ati , nvidia tak to sem klidně dejte. Dám to dopředu, nebo to nechám jak to je.

edith.gif

Ano hledat tady bude a nebude. Myslel jsem ,když si toho všimne a bude sem chodit tak si to zamíří rovnou sem.. Asi jenom doměnka či co ... (chleba nejlépe z pekárny nebo tam kde ho pečou) a no jo.. pravda zvítězí.

Je tu ho tu málo..viď

edith.gif

No jasně třeba ,pěčou v obchodech jako Tesco ,Kaufland. Nebo ohřívají zmrzlé bagety atd.. :chef:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem slepej, číslička vidim, mluvim o verzi pro 32/64bit systemy...ale podívej se prosimtě..myslíš že když někdo bude hledat ovladače, že bude hledat topic na CF kde je pár odkazu který ti vyplivne google jako první odkaz? to je vážně jak dávat sem odkaz na to kde koupit jakej chleba;bezvýznamný

edith.gif

to nemá cenu xDD jinak hezký editovací obrázek :lol:

(chleba nejlépe z pekárny nebo tam kde ho pečou)

chleba pečou jinde než v pekárně?

edith.gif

No jasně třeba ,pěčou v obchodech jako Tesco ,Kaufland. Nebo ohřívají zmrzlé bagety atd..

jo jasně a podle tebe to pečou v Tescu někde na zemi a dejchaj na to vid? to je taky pekárna omg, je jedno kde je, furt je to pekárna

a co takhle odpovídat a needitovat jak kokotek tim sexy buttonkem? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ala kuba741 sry...

ale i toho by napadlo google...

sorry ale to vejš nad arcanem je fakt demence :D

edith.gif

dej si na to copiright....

tohle téma nemá cenu lock pls, nebo tady zhniju rozum tady vypovídá za všechno, hlavně že já debil pořád reaguju :roll: ... když to nejde, tohle je na mě moc :lol: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu