Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NVIDIA a ATI a všechno okolo


ondrejsetina

Recommended Posts

no to bych chtel videt....:roll:

Já to třeba už vidím :roll:... polovina lidí s kartama 5750 a 5770 má problémy. ATI tvrdí že je to ovladači, ale postupně ty lidi přibývají tak se začíná špekulovat o špatné výrobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba už vidím :roll:... polovina lidí s kartama 5750 a 5770 má problémy. ATI tvrdí že je to ovladači, ale postupně ty lidi přibývají tak se začíná špekulovat o špatné výrobě...

nj ale tak jedna serie 57XX a hlavne kdo a kde....vsechny spatny nebudou...i kdyz by se to asi stavat nemelo....ale jinak taky znam lidi co meli problemy s ATI 4XXX atd....ja mam 4650 a teda zacatek byl des :D to jo...taky az ted budu kupovat novou zkusim jednou tu Nvidii no.....¨btw to bych se mohl rovnou zeptat jakou Nvidii na cene nezalezi...ale aby nemusela mit pridavny napajeni...nejvic se mi asi zda ta GT240 zotac amp edition nebo tak nejak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když polovinu slov ve větě zahvězdičkuješ a ještě ta věta nedává smysl tak nějak moc nechápu co chceš říct..mužu si jen domyslet že tam jsou nadávky...to je ale vulgární nemyslíš ;) jinak to seš nějaká rozdvojená osobnost panenky marie nebo co? že něco napíšeš a v druhý větě se omlouváš? muj věk nezminuj když tvuj neni očividně velkej na normální větu ;) děkuji mužu vědět kolik je tobě? docela by mě to zajímalo....jinak ty smaily sem dáváš protože seeš hustej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když polovinu slov ve větě zahvězdičkuješ a ještě ta věta nedává smysl tak nějak moc nechápu co chceš říct..mužu si jen domyslet že tam jsou nadávky...to je ale vulgární nemyslíš ;) jinak to seš nějaká rozdvojená osobnost panenky marie nebo co? že něco napíšeš a v druhý větě se omlouváš? muj věk nezminuj když tvuj neni očividně velkej na normální větu ;) děkuji mužu vědět kolik je tobě? docela by mě to zajímalo....jinak ty smaily sem dáváš protože seeš hustej?

Tak jsem si těch písmenek neměl všímat a dělat ,že jsi někdo?

Koho tím chceš rozdráždit ? To jsou vzpomínky na zologickou?

Předsutky? Nebo jsou vaše problémy natolik vážne že se projevujete tímto spůsobem? Píšeš si teď se mnou v 1:00 v 17 letech..Jestli to je tak..

tak působíš na lidi jiným dojmem..No prostě budiš kničemu...

Ne hele fakt nevím co jak ti mám psát.Procvičím se vtom ,ale žádné zadání

jenom psaní románú na vaše..blbosti,provokace,vytahování se ,povišování a urážky! NO PROSTĚ SEM PIŠ JENOM OKOLO NVIDIA A ATI..

JINAK TO NEMÁ CENU..CHÁPU ŽE JSI UŽ TAK INTELIGENTNÍ ŠIMPANZ ŽE DOKÁŽEŠ PROVOKAVAT JINÉ,CIZÍ IMAGINÁRNÍ TVORY NA INTERNETU..

(NESKOUŠEJ TO NA RODIČE,NEBO DOSTANEŠ OD NICH PO PAPULY)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kdyby ses na to vysral locknul topic a nechal tu vsechny odkazy, nebylo by to jednodušší než aby tu každej denodeně četl píčoviny ???...

a to s tim popisovanim arcane a pokazdy jinej smajlik, jinak v pohodě jo ?

uff, to sem zase na něco narazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si těch písmenek neměl všímat a dělat ,že jsi někdo?

Koho tím chceš rozdráždit ? To jsou vzpomínky na zologickou?

Předsutky? Nebo jsou vaše problémy natolik vážne že se projevujete tímto spůsobem? Píšeš si teď se mnou v 1:00 v 17 letech..Jestli to je tak..

tak působíš na lidi jiným dojmem..No prostě budiš kničemu...

Ne hele fakt nevím co jak ti mám psát.Procvičím se vtom ,ale žádné zadání

jenom psaní románú na vaše..blbosti,provokace,vytahování se ,povišování a urážky! NO PROSTĚ SEM PIŠ JENOM OKOLO NVIDIA A ATI..

JINAK TO NEMÁ CENU..CHÁPU ŽE JSI UŽ TAK INTELIGENTNÍ ŠIMPANZ ŽE DOKÁŽEŠ PROVOKAVAT JINÉ,CIZÍ IMAGINÁRNÍ TVORY NA INTERNETU..

(NESKOUŠEJ TO NA RODIČE,NEBO DOSTANEŠ OD NICH PO PAPULY)

hele chlapče, vůbec nevím co to meleš o nevšímání si písmenek, o zoologický a předsuDcích, je to naprosto zcestný, reaguju jen na to co píšeš ;)

co jako že je 1 ráno? to znamená že jsem budižkničemu? (FYI: budižkničemu je dohromady ;), ale to neni tvuj jedinej problém s češtinou) víš prd o tom co tu v 1 ráno dělám, kdybych dělal návrhy do práce, projekce do školy, nebo se koukal na pokémony tak ti to muže bejt jedno. navíc sám tu v 1h jsi a soudě podle toho co píšeš ti bude tak 13 a děti by narozdíl od dospělých neměly ponocovat ;) Jestli na někoho kvuli tomu působim špatnym dojmem tak je mi to u prdele, at si myslej co chtěj, ale to si myslíš jen ty ;) A nějak jsem si nevšim že bys byl imaginární...víš co to slovo vubec znamená?

0.gif17.gif2.gif0.gif13.gif4.gif

to myslíš opravdu vážně? mužeš mi říct logickej duvod proč tohle děláš? cejtíš se nadřazenej že umíš sem dát smaily odjinud? proč si z nich udělal muj nick? aaaa tolik otázek z jedný demence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kdyby ses na to vysral locknul topic a nechal tu vsechny odkazy, nebylo by to jednodušší než aby tu každej denodeně četl píčoviny ???...

a to s tim popisovanim arcane a pokazdy jinej smajlik, jinak v pohodě jo ?

uff, to sem zase na něco narazil

To je fakt.. Kdyby to tu nebylo? Hrozně vám překáží..Kdyby,,Kdyby

to tu nebylo...Ne ne..Souhlasím nemusí to tu být..

Proč se ,ale diskutuje o něčem jiném a chcete to tu překazit..?

Nejste tu jen vy.. a začaly jste debatu taky..

Ne hele mám vtom taky prsty..to je jasné..

Někoho to zajímá něko ne...

Spíš mě připadá ,že nemáte od sebe daleko jeden pískne a druhej přiletí..

Nic moc to zvládnu levou zadní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámo ty jsi ztracenej, fakt ty totiž píšeš uplný kraviny co nedávaj smysl, sereš sem miliardu gifu, smailu a nevim co ješště, pak začne psát něco o mě a mym věku...napíšu modovi aby to tu pročistil, přpadně t ocelý smazal protože tohle nemá budoucnost. piš si dál ty svoje bukake, já tady končim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arcane Arcane

No jasně je toho hodně co asi ještě prožiješ a bude toho ještě víc když si se mnou tady budeš psát o něčem jiném než jsem navrhoval..

Co kdyby jsi už toho nechal a nepsal jsem? Jestli se ti to nelíbí. Jestli ano tak jsi tedy pisálek..

(jinak ty se taky moc nepře dřeš,,topic je na ***,bla bla otom co je tu psáno nejevíš zájem ,ale píšeš sem co se ti nelíbí a někdy i z nádechem vulgárnosti..

POZOR A nevšímat si něčeho takového bych chtěl dokázat..Budu se o to snažit snad se mi to podaří od příště..

nevšímám se toho...nevšímám se.. dělám že to tu není... hmm hhmm eemmm m

Pozor přidány zajímavosti o ATI a Nvidia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu