Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock help!!!


Lovefist_88

Recommended Posts

no to je podle toho jestli si to udelal v tom levelu kde jsi ho videl prvne a nebo az dal kdyz vlezes do jeho bytu. Tam sem pokracoval nasledne: zabil jsem ty dva tanecniky a pockal na Sandera - jak tam vlitl z toho pokoje tak jsem nasledne vlezl do toho pokoje protoze je za to skryta trofej a tam jsem ho sundal a vyfotil za coz jsem normalne dostal trofej

kdyby sis nevedel rady tak navstiv nejlepsi stranku na ps3 trophy guidy http://www.ps3trophies.org/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je podle toho jestli si to udelal v tom levelu kde jsi ho videl prvne a nebo az dal kdyz vlezes do jeho bytu. Tam sem pokracoval nasledne: zabil jsem ty dva tanecniky a pockal na Sandera - jak tam vlitl z toho pokoje tak jsem nasledne vlezl do toho pokoje protoze je za to skryta trofej a tam jsem ho sundal a vyfotil za coz jsem normalne dostal trofej

kdyby sis nevedel rady tak navstiv nejlepsi stranku na ps3 trophy guidy http://www.ps3trophies.org/index.php

Tak já ho zabil hned potom co jsem odpravil ty tanečníky. Cohenova mrtvola skončila přesně u piána. Sice jsem se dostal do toho jeho pokoje a tam byl upgrade na zbraň, ale tu mrtvolu jsem vyfotil snad 100x a nic. Už jsem se i koukal na video a udělal to přesně podle toho a nic. Je to jen blbá trofej, ale nesnáším když něco nejde tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna je si ho mel zabit primo v jeho pokoji ja uz se to nepamatuju ja s tim problem nemel v bioshocku mam plt a slo tam vetsina veci hladce tak nevim kde je problem zkus to vicekrat reloadni jak to nepujde ale jsem si jisty ze jsem ji dostal kdyz sem jej zabil primo v tom jeho pokoji a fotnul jsem i kdyz je to blbost protoze to funguje i ve fort frolic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu