Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejlevnější XBOX 360


Nevesta.na.Hrasku

Otázka

Recommended Posts

  • 0
a ja osobne si myslim ze xbox live je zbytecny ale to uz je off topic :)

Stupidní názor, přece někoho baví to a někoho zase tamto. Když někdo bude hrát online Fifa 10 a nic jiného ho nebude brát, tak asi těžko bude xbox live zbytečná věc, že, ale o tom se nemá smysl vůbec bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stupidní názor, přece někoho baví to a někoho zase tamto. Když někdo bude hrát online Fifa 10 a nic jiného ho nebude brát, tak asi těžko bude xbox live zbytečná věc, že, ale o tom se nemá smysl vůbec bavit

jo asi mas pravdu ale znam hodne lidi ale s toho asi jenom 1/10 hraje po LIVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z prodej her nekupovat vubec nic. Kram je to nahovno uz se to tu resilo nekolikrat. COI uz je ma v merku vubec nic tam nebrat. Kdyz to poslou tak je to bud v prdeli hned a nebo to odejde za par dni / tydnu a na reklamace neberou ohledu a banuji ucty na jejich stranky. Strasny hovada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jaký je rozdíl mezi tímto http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=411 a tady tímto http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=354 ... flash ? ... Inak vím , že to tady určitě v nějkém topicu je ale kdyz dostanete ban , tak nemuzete pouze na internet nebo co se vše blockne ? Jsem zelenáč a xbox si přeji a jde mi jen o NHL , žádný důvod jiný k tomu nemam , tak se chci zeptat jestli mi ten ARCADE vystačí ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

rozdil je mezi nima jen v tom flashi (ten druhy s plusem na konci je flashly)...ban dostanes pokud se pripojis na xbox live (myslim ze uz poznaji aji samotny flash) a s banem se na xbox live uz nikdy nepripojis taky ztratis zaruku a nepudou ti instalovat hry na HDD ktery arcade stejne nema v zakladu..a navic to ti tady uz borci spravej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jsem zelenáč a xbox si přeji a jde mi jen o NHL , žádný důvod jiný k tomu nemam , tak se chci zeptat jestli mi ten ARCADE vystačí ? :roll:

Jasne, ze ti na hranie NHL staci aj ARCADE. Ale ak nechces pri hrani pocuvat (hlavne vecer) tu hnusnu kviliacu mechaniku, tak si kup HDD!!!

Napr. na Forza 3 je na to DVD2 potrebny aj HDD. Na "replay" z DVD1 tiez. Takze by som HDD na tvojom mieste nedaval na druhu kolaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu