Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DVD+R DL Emtec nejde


masi113

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
co je NTSC hra?

NTSC je región ..

NTSC = Amerika , Ázia .. spustíš na konzolách s USA/Ázie ..

PAL = Európa .. spustíš na konzolách s Európy .. Takéto hry sťahuj ..

ABGX 360 - týmto programom si kontroluj každé .iso .. tam ti to vypíše aký je to region ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak tady rikaj potom je jeste jedna moznost co se stalo mne ze ty DVD jsou nekvalitni na Xko stejne jako TDK nevim jak ostatnim ale mne na to nesla ani jedna hra psalo to chybu verbatim jedou na 100% a u vetsiny her to mas rozepsany jestli je to NTSC nebo PAL ci Region Free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tou kvalitou Verbatimu už to není co dřív. Pod touto značkou se vyrábí média různé kvality. Já jsem třeba zase tak spokojený nebyl. Myslím, že dnes už neuděláš chybu s Imationy, Maxelly ani Emtecy. A mimochodem šly média celkem s cenou dolů, koukněte na www.alfacomp.cz, za 15,-Kč, to je cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau, procital jsem si tu prispevky o DVD Emtec....nekteri rikaji ze jdou nekteri ze ne .... ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000Q5T ) chtel bych se teda znova zeptat zda vam vetsinou funguji nebo jsou spise pokazene.... pro me kdyz usetrim na DVD 100 Kč je taky neco.... dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau, procital jsem si tu prispevky o DVD Emtec....nekteri rikaji ze jdou nekteri ze ne .... ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000Q5T ) chtel bych se teda znova zeptat zda vam vetsinou funguji nebo jsou spise pokazene.... pro me kdyz usetrim na DVD 100 Kč je taky neco.... dekuji

Ako u koho...akou napalovackou, aku ma mechaniku v X360.

Vyskusaj jedno DVD a uvidis. Tak isto aj s inymi znackami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu