Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PC


Mafamous-m.k

Recommended Posts

Počítač si chceš koupit?Nebo už máš a potřebuješ poradit?

Sestav si nějaké levnější ,ale rychlé Pc a Investuj hlavně do grafického akcelerátoru.

Jak se ,ale rozhodneš. ATI, nebo INVIDIA..

Když si budeš kupovat PC sestavené u výrobce, vybírej hlavně podle grafiky.

Mrkni na grafy. LEDEN 2009

pdrain_idle.jpg

ZDE:

young.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl asi nějak takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=RCN01RV501RJE01SXX01CSP01IUX01D2H01JSY01

Bral jsem to z toho co mají skladem jinak bych tam ještě něco trošku pozměnil a skříň si vyber jakou chceš tuhle jsem tam dal jenom aby to bylo komplet.

Edit: Ještě se to dá trošku pozměnit jsou už desky s rychlejším SATA a USB 3.0 záleží co budeš chtít tohle je jenom tak orientačně jak by to mohlo vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítač si chceš koupit?Nebo už máš a potřebuješ poradit?

Sestav si nějaké levnější ,ale rychlé Pc a Investuj hlavně do grafického akcelerátoru.

Jak se ,ale rozhodneš. ATI, nebo INVIDIA..

Když si budeš kupovat PC sestavené u výrobce, vybírej hlavně podle grafiky.

Mrkni na grafy.

pdrain_idle.jpg

[/center]

pokud nejsou aktualizovany tabulky tak trochu blby ukazovat na rok starej test ... uz jsou jiny ovladace, a vetsinou jsou uz i novejsi grafiky... /i kdyz ne tak aby se vyplatili :lol: / tak furt za uvahu stoji ....

btw > ta sestava nademnou neni spatna akorat bych asi vymenil GTX285 za modernejsi ati 5870 ... cenove +- stejnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nejsou aktualizovany tabulky tak trochu blby ukazovat na rok starej test ... uz jsou jiny ovladace, a vetsinou jsou uz i novejsi grafiky... /i kdyz ne tak aby se vyplatili :lol: / tak furt za uvahu stoji ....

btw > ta sestava nademnou neni spatna akorat bych asi vymenil GTX285 za modernejsi ati 5870 ... cenove +- stejnou

Jak jsem psal tak jsem to bral z toho co je skladem ta GTX285 tam neměla být dal bych tam 295tku, ale neni skladem a ATI rozhodně ne je to na něm, ale já jsem na 100% pro Nvidii pokud si vybere ATI je mi to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to myslíš cena/výkon? To byla výhodnější asi vždycky, ale ve spolehlivosti a funkčnosti na Nvidii nemá a proto si klidně za stejnej výkon zaplatim víc. Nechci tady rozpoutat nějakou hádku ATI vs Nvidia, ale mám s tim dost zkušeností na to abych věděl, že do nový sestavy bych si ATI rozhodně nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to ze nekdo rad ati nekdo nvidia... je to jeho vec....

nvidia ma spolehlivejsi ovladace... ovsem uz 3 roky dokola omyva ty sami karty...

ati je technologicky novejsi bouhzel obcas to dela neplechu...

sam to znam... mel sem hodne karet od obojich...

zalezi na nem co radsi... takze prestatne diskutovat co je lepsi bo kdyz to bude chtit vedet bud se zepta nebo pouzije google ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nejsou aktualizovany tabulky tak trochu blby ukazovat na rok starej test ... uz jsou jiny ovladace, a vetsinou jsou uz i novejsi grafiky... /i kdyz ne tak aby se vyplatili :lol: / tak furt za uvahu stoji ....

btw > ta sestava nademnou neni spatna akorat bych asi vymenil GTX285 za modernejsi ati 5870 ... cenove +- stejnou

Myslel sem to dobře..

Ale,máš pravdu to bych asi moc dobře neporadil se starými informacemi.

Vyměním to za nové..

Ps.to sem tomu tedy dal článek je z ledna, dikes..

123456.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky... Možná že vylepším starší PC. Neni zas tak špatný. Tak mě pls poraďtě co vylepšit... Díkes

PC: Procesor: Intel Core Duo E7400 @2.80 GHz 2.80 GHz

Ram: 4 GB

Motherboard: Asus P5QL-E

Windows: Vista

HDD: 500 GB

Zdroj: 400 W

(sory že to neni upřesněný ale nevyznám se moc no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pokus by stálo zvýšit ram. Máš Visty a se SP2 ti asi půjde i dvojnásobek.Taky ještě jeden HDD.Tedy 500 je hodně místa,ale jednou to dojde.

A grafická karta by měla určitě nějaká být ,jestli budeš chtít spustit novinky co budou po Vánocích k dostání..

Kupuj postupně ať vidíš rozdíl v cenách a můžeš se rozhodnout..Příjdeš i tak na to co se vyplatí..

Ale co bude opravdu na něco musíš zjistit četbou nebo se ptát prodejců, snad ti dobře poradí, hlavně číst na netu,nebo jinde..

Jestli ,ale grafika nepůjde tak co naděláš? Budeš muset investovat do nového zdroje..

Možná by za pokus stála grafika s pasivním chlazením, trochu to na W ušetří ale ne asi tolik..Zase ,ale není vůbec slyšet...

danzig.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortron na prd značka? Tak to se musim smát :D Jsou to jedny z nejlepších zdrojů i když teď bych bral spíš seasonic, ale tvrdit že Fortron je na prd to asi nebudeš žádnej odborník...

Lepší zdroj je hlavně pro tu silnější grafiku, ale záleží co přesně tam budeš mít za věci možná by to ten tvůj Fortron taky zvládnul ikdyž ten Seasonic 550W jak jsem dával do tý sestavy by byl určitě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortron na prd značka? Tak to se musim smát :D Jsou to jedny z nejlepších zdrojů i když teď bych bral spíš seasonic, ale tvrdit že Fortron je na prd to asi nebudeš žádnej odborník...

Lepší zdroj je hlavně pro tu silnější grafiku, ale záleží co přesně tam budeš mít za věci možná by to ten tvůj Fortron taky zvládnul ikdyž ten Seasonic 550W jak jsem dával do tý sestavy by byl určitě lepší.

fortony jsou posledni dobu na prd... bo jsou spolecne s EC zdroje... a jedny z nejlepsich zdroju ?? :lol: do jednich z nejslepsich zdroju maj hooooooodne daleko... enermax,corsair ... sou mnohem lepsi, tizsi a spolehlivejsi... ;) u 500W+ bych do fortonu nesel ;)

silnejsi zdroj bude lepsi hlavne pro tvoje pc ... 1) zdroj bude min topit... 2) bude mit vic vetvi ....

edit ale aby to nebylo mimo ... fortony nejsou vylozene spatny zdroje... :) do 500w jsou v pohode... ale pak uz najdesi kvalitnejsi .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu