Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nabijecka


StefiCZ

Otázka

Cus vsichni mam dotaz ohledne nabijecky k ds.Koupil sem ji od jednoho typka i s ds a rikal ze funguje tak napul muselo se s ni tocit a posouvat aby nabijela ale slo to nejak jenze ted nejde vubec.Chci se zeptat cim to asi je?Kdyz sem ji rozdelal pripadalo mi ze kousek te desticky co sou na ni ty napajeny ty soucastky chybi ale mozna se mi to jen zda.Taky se chci zeptat jestli jde ds nejak nabit bez nabijecky?A jestli by slo vzit nejakou starou nabijecku od telefonu rozstrihnout ji a misto jeji koncovky napajet koncovku z dskove nabijecky?Normalne bych se do niceho takovyho nepoustel ale v jrc u nas maji pres svatky zavreny a me se nechce cekat tak dlouho na novou nabijecku :D Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

podle mně to je prervany dratek(mně se to take stalo,ale sestra ma taky NDS s nabijeckou :cheesygrin: ),bratrancovi(Mirage) se to taky stalo tak si vzal jinou nabijecku(out 6.4Voltu) urezal konektor a pripojil tam od DSka,ale pak po par mesicich mu Dsko zkratovalo :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu