Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

grafika


Dark

Recommended Posts

Ahoj, včera jsem dostal do pokoje LG Flatron M227WD. Když zapnu ps-ko, tak menu mi přijde jako full hd(1080p), ale ve hrách mi to přijde jako by to bylo tak 576p(nb tak nějak)...hrany jsou nedoostřený a graficky to vypadá jako cod 2 :roll:...mám to připojený přes HDMI(1m)--(je to asi ale shit,ikdyž je zlacený, páč jsem ho kupoval za 150,-)

...poraďte pls jak to spravit :bash:jinak při výpisu rozlišení kabelu mě vyjedou všechny...díky za odpověď:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Refresh:bash:...já si spíš myslim, že to bude kabelem! Nevim sice proč, ale třeba GT5P když pustim, tak hd video na začátku šlape dobře, ale ve hře mi to příjde jako by "trošku ztažený z textur"...poraďte pls...jinak večír zkusim ten druhej kabel od plazmy a uvidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Refresh:bash:...já si spíš myslim, že to bude kabelem! Nevim sice proč, ale třeba GT5P když pustim, tak hd video na začátku šlape dobře, ale ve hře mi to příjde jako by "trošku ztažený z textur"...poraďte pls...jinak večír zkusim ten druhej kabel od plazmy a uvidim...
A uz si ho zkusil v kombinaci s tim Samsungem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu