Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomocte vylepšit pc


AlexXx

Recommended Posts

heh.... ne pro kazdyho to je bezproblemu...

reknes si reinstall woken...

ovsem kdo za tebe udela zalohu "dulezitych" souboru ? kdo si pak ma reinstallovat vsechny programy... ?

navic co kdyz ma origo XP ? ... driv nebo pozdeji ale stejne bude muset (to je fakt xD ) ovsem aspon ste ho mohli s tim seznamit...

2) si priste overte co ma za zdroj .. nez mu tam zacneme rvat nejakou kartu :)

3) vis o tom bugu co ma ati v driverech ? xD mam W7 a atinu ... a hapruje mi tam mys... dokonce ani hotfix to nevyresil ve kterym to slibovali.. x) ale to je vec jina.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejména bych teď nekupoval grafiku když na leden je nachystaná premiéra fermi(ikdyž kdo ví :lol:)... nevšiml sem si zdoje ? E6500 mám taky , podle mě dostatečná na hry, 2GB ram mi taky bohatě stačí, navíc na 32bit XP :P. Pokud seženeš starší 8800GTSko měla by bohatě stačit, nebo novější revize 250,260... a ještě zbyde dost na novej disk , nebo co potřebuješ :P ATi 5kové řady je vpodstatě neseženes-, navíc na XPčka nemaj moc smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejména bych teď nekupoval grafiku když na leden je nachystaná premiéra fermi(ikdyž kdo ví :lol:)... nevšiml sem si zdoje ? E6500 mám taky , podle mě dostatečná na hry, 2GB ram mi taky bohatě stačí, navíc na 32bit XP :P. Pokud seženeš starší 8800GTSko měla by bohatě stačit, nebo novější revize 250,260... a ještě zbyde dost na novej disk , nebo co potřebuješ :P ATi 5kové řady je vpodstatě neseženes-, navíc na XPčka nemaj moc smysl.

fermi je ted v podstate dost nejista a uvidime jestli ji este neodlozi... :)¨doufam ze ne, nicmene pochybuju ze to bude za 5k ;)

88GTS by stacit melo ale chce to aspon tu 512mb verzi a ne nejakou starsi 320,640mb ktera byla vykonove horsi... (jen pro poradek x) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu