Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ipod touch 8gb pls help :/ :)


czn

Recommended Posts

chci si pořídit ipod touch 8gb samozřejmě si chci na něj udělat JB (četl jsem návod na blackr1n a celkem bych v tom neviděl problém zvládnout to podle návodu)

když si zajdu do obchodů někde prodávaj 2 a jinde 3 generaci 8gb verze

někde jsem se dočetl že 3 generace je jenom přejmenovaná 2 generace je to tak ?

proč je tedy ta třetí generace levnější než 2. ?

zajímá mě to kvůli JB někde totiž píšou že pro třetí generaci ještě neni jinde píšou že když jí zkusíte na třetí generaci tak máte jenom "tethered" což jsem se dočetl je prý jenom do té doby než se vám ipod vybije a poté musíte znovu dělat JB.

jsem z toho jelen mohl by mi to někdo objasnit ? a taky mi poradit který iPT si tedy mám pořídit abych měl ten JB bezproblémů a taky se chci zeptat jestli je nějaké riziko při JB jak by se třeba ipod natrvalo poškodil. předem děkuji za každou radu/vysvětlení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8GB 3G má novej FW - ten stáhneš tak jako tak. Takže je to jen marketingovej tah ;)

Kup si 2G, u 3G je problém s JB (aspoň myslím, že jde jen tethered - to bys asi nechtěl). Jedinej důvod pro 3G je kvůli 32 a 64 GB verzi.

dobře ;) ale teda když jsou ty dvě generace stejný proč tam je problém s JB nevíš?? ale díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jde do toho 3g nahrát starší firmware a pak udělat JB full ?

já se ptám takle blbě protože mám tedka možnost sehnat si 3g levně přes kámoše :roll:, díky ;)

3g ma zatim jen 1 FW, a to 3.1.2

to ze to neni plny JB ti moc vadit nebude, ja jsem ipod vypnul jen kdyz se seknul, jinak ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

cau, dneska mi prisel Ipod touch, je to 16 gb, ma reprak, ale nwm jestli to je 2 nebo 3 generace, vzadu jsou 4 radky popsany, pls jaka to asi muze byt?????a prave jsem si stahl hru a nemuzu ji dostat do ipodu, musim udelat jailbreak, ze????v itunes mi to pise, ze to je verze 2.2.1...pls poradte, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, dneska mi prisel Ipod touch, je to 16 gb, ma reprak, ale nwm jestli to je 2 nebo 3 generace, vzadu jsou 4 radky popsany, pls jaka to asi muze byt?????a prave jsem si stahl hru a nemuzu ji dostat do ipodu, musim udelat jailbreak, ze????v itunes mi to pise, ze to je verze 2.2.1...pls poradte, diky

jasně že potřebuješ JB když stáhneš hru a chceš jí tam dát

http://www.everymac.com/ultimate-mac-lookup/

sem zadej modelové číslo ipodu a zjistíš co je to za verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu