Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mám FW 5.03, chickhen i gen a ISO stejně nejde


Amalthea

Otázka

Ahoj, mám psp 3004 se základním FW 4.20 udelala jsem update na 5.03 nainstalovala chickhen a gen, vsechno probehlo tak jak melo, ale kdyz si ulozim ISO hru do slozky GAME -> ISO, tak ji vidim v menu jen jako rozbitý obrázek s textem corrupted data. Stejny problem se objevil kdyz jsem chtela naistalovat Light MP3, tedy s tim rozdílem ze se v menu objevil, ale kdyz ho chci nainstalovat napise to This game cannot be started. The data is corrupted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, mám psp 3004 se základním FW 4.20 udelala jsem update na 5.03 nainstalovala chickhen a gen, vsechno probehlo tak jak melo, ale kdyz si ulozim ISO hru do slozky GAME -> ISO, tak ji vidim v menu jen jako rozbitý obrázek s textem corrupted data. Stejny problem se objevil kdyz jsem chtela naistalovat Light MP3, tedy s tim rozdílem ze se v menu objevil, ale kdyz ho chci nainstalovat napise to This game cannot be started. The data is corrupted.

V hl. menu zmáčkni select a jukni se jestli máš správně nastavený UMD ISO driver na M33 Driver. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu