Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DPGTOOLS v.13 - error..pls o pomoc


kiboko1

Otázka

Prosím o pomoc. Pomocí prográmku DPGTOOLS v.13 se snažím o převod videa do NDS. Převod jede, ale na konci to zahlásí chybu: ERROR FUNC ENCODE MP2 HQ32768 Hz twolame.

Je to něco s audiem...že by mi chyběl nějaký audio codec...jen tak střílím, třeba to je něco jiného....

Nainstalované na PC mám tyhle balíčky kodeků:

K-Lite-Mega-Codec-Pack_5.5.1

FFDshow-MPEG-4-Video-Decoder_20091209_Rev3154

Uvítám každou radu....morduju se s tím už 2 hodiny (kdo tohle někdy zažil, ví o čem mluvím o)))....začínám trudomyslnět. Díky

Kiboko1

Tak jsem zkoušel konvertovat taky v BATCHDPG v. 1.55 a taky se nepovedlo. Háže mi to hlášku: "Audio conversion failed. Make sure you´ve get the required audio codecs installed."

Řekl jsem si do třetice všeho dobrého a zlého a ke konverzi do .dpg formátu jsem použil XviD4PSP....v menu toho prográmku zvolil tedy format DPG NINTENDO DS a konverze se kupodivu zdařila. Nechápu to ale.....vždyť audio se přece i zde konvertuje do MP2??????? ALE!!!!!! pustil jsem zkonvertované video přes dpgshow.exe a zvuk se mi z obrazem dost rozchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu