Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dema vsech her


dimakankava

Recommended Posts

tohle není chyba sony ale vývojářu , prostě se jim nechce nebo to nějak nejde ... a co se týče těch ostatních dem které jsou a nejsou na PSN tak to fakt nevím kde je problém

3K^;764714']Škoda' date=' že dementi jako ty zakládají znova a znova dementní topicy :dozey:[/quote']

škoda že dementi jako ty stále a stále píšou přispěvky nulové hodnoty :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle není chyba sony ale vývojářu , prostě se jim nechce nebo to nějak nejde ... a co se týče těch ostatních dem které jsou a nejsou na PSN tak to fakt nevím kde je problém

škoda že dementi jako ty stále a stále píšou přispěvky nulové hodnoty :roll:

Ty nepíšeš?! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

demo saboteura pochybuju.. u free roam her je málokdy demo (výjimkou je třeba Yakuza).. jo je to tak na US je víc dem než u nás a zase některý dema se objevěj dřív na našem, ale častější je 1. možnost.

A ty GameEsi máš jakej účet? EU nebo US? Protože vidím, že máš v Portable ID britskou vlajku.. já jsem se zaregistroval jako američan a žádnou vlajku tam nemám..

btw, HD filmy apod. jsou k dispozici jen na EU Store nebo i na US; a kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš se registrovat na víc účtů, já mám jak US tak EU, na každym je něco jinýho, takže bych doporučil, aby měl každý jak CZ, UK tak i US ;)

A mezi CZ a UK je nějaký rozdíl?

btw, když si udělám nový účet, třeba UK, tak ty trofeje musím dělat na novém účtu odznova, co? :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc rozdílů tam není, ale určitě tam je to levnější, něco je tam navíc, ale moc věcí ne, spíš DLC, jinak ten je hodně podobnej jak CZ

když budeš stále používat ten účet co máš momentálně tak ne, když si něco stáhneš z UK tak to budeš moct hrát i na tom CZ účtu ;) to co si stáhneš můžeš používat na všech účtech na PSku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu