Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s vyctenim NAND


=Trolik=

Otázka

Mam problem, delam si UnbanHDD a mam problem s vyctenim NAND pameti do PC, zkousel jsem uz prehodit v biosu porty, zkratit dratky na co nejmin a pokazde mi to hodi chybu viz screen.

http://img697.imageshack.us/img697/3364/sdc11102.jpg

Tu chybu to pri kazdem vycteni vyhodi jinde, neni porad stejna. Nevite nekdo uz co s tim? Mam zkusit jiny PC? Jeste dodavam ze tam nemam na LPT 100ohmove odpory jelikoz je nemam, muze to delat ono?

To nikdo neporadi? Uz jsem dvakrat vycetl Nand a pokazde to hodi stejnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ja se poseru tak podle poslednich informaci je zapojeno u z i slovensko do akce "zachrante trotlika" na Kube uz spustili portal savingthetrotell.gov a zlevnili kiwi rusko posila bedny se stolicnou a na madagaskaru sileny zvirata napadaji turisty a objevuji se jim na cele stigmata ve tvaru x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak proste nic, nejde to ani kdybych se pos... :-) delal jsem to na tom Athlonu 64 s Nforcem.

uz vazne nevim co s tim, jdu to zkusit odpajet vyhazim odpory a diodu, dam to naprimo dratama na desku a udelam je co nejkratsi, jinak fakt uz nevim co s tim. jeste dam jinej lpt konektor uz jsem z toho zoufalej

EDIT: tak jsem vse predelal viz foto http://trooll.rajce.idnes.cz/Xko2/

tak ted se modlim jestli uz to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
snoopyk a pc-maniak: nějak Vám došly argumenty kuci

nedosly ale taky chodim do prace.. a resili sme to na ICQ.. a pro tvoji informaci to troliik rozchodil na ty stary sunce.. tak schvalne co nato reknes.. ze mu to nakonec bezi na nejstarsim PC v baraku...

TROLIIK : prosimte este to tu napis ty jak si to vyresil.. az sem prijdou jini se stejnym problemem at vi =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslim ze to vyresil tak ze skusil uplne vsechno , nemam-li pravdu nakonec zkusil odstranit rezistory a diodu ,ale to je vsechno v navodu na unban cz ;):chef:

Edit: Ale jelikoz jsem mu poradil batak asi se 1000 vyctenim IMG pameti tak jestli neumrel , vycita do dnes :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslim ze to vyresil tak ze skusil uplne vsechno , nemam-li pravdu nakonec zkusil odstranit rezistory a diodu ,ale to je vsechno v navodu na unban cz ;):chef:

Edit: Ale jelikoz jsem mu poradil batak asi se 1000 vyctenim IMG pameti tak jestli neumrel , vycita do dnes :-D

jj ted se nejedna oto jak se ktomu dopracoval ale too ze sem stim starym pc mel pravdu .. nechapu romiika proc proste nedokaze uznat porazku takle radsi dal utoci jak decko...

jj batak je pri readu nandu nutnost =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj ted se nejedna oto jak se ktomu dopracoval ale too ze sem stim starym pc mel pravdu .. nechapu romiika proc proste nedokaze uznat porazku takle radsi dal utoci jak decko...

jj batak je pri readu nandu nutnost =)

Nejde ani tak o stare PC ,ale standart IEEE 1284 a mod LPT portu , takže teď se budu trochu dohadovat já. Osobně disponuju jedním z Pc který tu Trotl vyjmenoval a normálně mi to čte jde jen o SPP mod , ten měl správně , takže to byla chyba zapojení , že prý nekotroloval rezistory , tak nevim co tam připojoval.

Ale mohl i na předchozím pc LPT port poškodit. Výstupy nesmí přijít do styku s cizím napětím.Na vstupy se smí přivést jen napětí mezi hodnotami +0 až +5V. proto rezistory a dioda.

Když mi psal že do to šťourá mikropájkou za 300 tak se mi chtelo zvracet.

Jako děcka tady na sebe útočíte oba respektive všichni tři a nechápu proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ze se tu hadame jak decka to jednoznacne souhlasim.. jenze nechej si nadavat a nic stim nedelat kdyz vis ze mas pravdu =) stim LPT portem souhlasim jenze ten si novej nevykouzlis.. a na tech starejch PC to funguje bez problemove.. sem rad ze se to trolikovy povedlo =) ale timto tu s radama vazne koncim protoze aby me tu napadal nakej vul ze to je spatne a tak podobne nato se vam tady muzu... jen tu rozjedu to tema s hrama na XBR jak sem chtel a to jest vse! takze preju hodne stesti do noveho roku hodne hlavne to stema sklenkama neprehanejte =) a kdyby nekdo neco tak PM =) rad pomuzu cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ze se tu hadame jak decka to jednoznacne souhlasim.. jenze nechej si nadavat a nic stim nedelat kdyz vis ze mas pravdu =) stim LPT portem souhlasim jenze ten si novej nevykouzlis.. a na tech starejch PC to funguje bez problemove.. sem rad ze se to trolikovy povedlo =) ale timto tu s radama vazne koncim protoze aby me tu napadal nakej vul ze to je spatne a tak podobne nato se vam tady muzu... jen tu rozjedu to tema s hrama na XBR jak sem chtel a to jest vse! takze preju hodne stesti do noveho roku hodne hlavne to stema sklenkama neprehanejte =) a kdyby nekdo neco tak PM =) rad pomuzu cus

hej ty jsi opravdu zabržděný, já jsem to řešil s ním a NEVYŘEŠIL TO STARÝ PC, ALE TO, ŽE ODSTRANIL ODPORY A OHMY !!! Neztrapňuj se už prosím tě !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sdc11162res.jpg

Tak mam potesujici fotecky :bash:

http://trooll.rajce.idnes.cz/Xbox_komplet/

RESENI PROBLEMU:

Odstranil jsem ze zapojeni vsechny 100ohmove odpory + diodu. Pouzil jsem kabliky co jsou v kabelech na sit CAT6. Pamet jsem vycital na pc Athlon 1900+ tam kde to driv neslo to najednou zacalo fungovat. Trvalo mi to 4 dny :cheesygrin:

Ale mam z toho ted dobrej pocit :D

Timto VSEM dekuju za rady a alespon mam vic chuti se ozrat na silvestra xD

PS: priste uz se do toho poustet nebudu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky delam nocni jen takze nemuzu sem postovat hned jak tu nekdo neco vyblije...

1. Tak za prve sem rad ze to maka.

2. CO vim tak PC-maniakovi psal ze mu to chodi na nejake stare sunce, a najednou ze to delal na Athlonu. Trosku zvlastni.

3. S tem aodporama a diodou sem psal hned z kraje ze je tam nemam, kably mam mx 10cm a presto to slo na stare sunce. Proto trvdim ze cim starsi PC tim lepe, a zatim si stojim z vlastni skusenosti jak sem psal.

4. Jako decka se tu hadama ale to je v poradku, ono kdyby hned od zacatku dal na nase rady, co mu tu kdo psal tak mu to behalo davno podle mne. protoze Dioda je tam jen na Flashconfig "dava se jen kdyz nejde FC spravne" a odpory jsou ochrane kvuli lpt ale taky nekdy muzou byt na nic a nebo aspon zmenit trochu hodnoty z tech 100k...

Timto koncim debatu protoze to je stejne vo hovne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu