Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálíme Dema (a více demačů na jeden disk)


Sikulka

Recommended Posts

Pálíme Dema (a více demačů na jeden disk)

Na začátek upozorňuji, že na hraní pálených dem není třeba flash ani nic takového. Dema přehrajem i na čerstvě rozbalené konzoli.

-1. Stažení dema

Sehnat demo není žádný problém, sám je na forum budu přidávat, ale mysím že pár témat s odkazy na dema už tu je tak si stím nejspíš každý poradí.

-2. Vhodné medium

To co máme doma všichni. tzn. DVD5 i DVD9

-3. Pálíme

1.)Po rozbalení RaRu s hrou by se měla objevit složka "Content"

contentp.th.jpg

2.)Do Mechaniky vložíme prázdné DVD a vybereme "Vypálit soubor na disk"

pal1l.th.jpg

3.) Následně vybereme možnost "S přehrávačem disků"

pal2l.th.jpg

4.) Do složky na DVD přetáhneme onen známí soubor "Content"

5.) Na vrchní liště zmáčkneme Tlačítko "Vypálit disk"

kop2.th.jpg

6.) Pak se jen proklikáme Průvodcem vypalování disků. Po vložení do X360ky dema najdeme v "Games Library".

¨

!!!DODATEK!!!

-4. Vypálení více demačů na jedno DvD

1.) Celí postup je stejný, akorát po stahnutí přetáhneme "Content" do jedné Nové složky.

2.) Do této složky přidáme i další "Content" soudory z oststních rarů.

3.) Vyskočí hláška a Windows bude "prskat" cosi o sloučení souborů. Jak každý ví Windows má vždy pravdu, a proto i my dáme ano.

4.) Poté přetahneme "content" soubor ze složky na DVD a navážeme na víše popsaný návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

na dvd sem vytvořil novou slozku a do ni sem dal 2 dema (2 slozky content) vypalil na dvd dal do boxu a nic.....dvd neslo otevrit a v game library nic nebylo......nevite kde je problem popř.jak to mam na tom dvd vypadat presne po vypalení

edit: davam sem video navod jak vypalit demo na xbox ,kterej sem našel kdyz autor to nemuze popsat tak jak ma.....http://www.stream.cz/video/201552-ja...tu-na-xbox-360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Když chcete vypálit více dem najednou tak se dávaji jenom ty cisla do slozky 0008000 a ne více složek content např:Content/0008000/XXXXXXXXXX čísla/soubor demo

Pro více dem do vypadá takhle Content/0008000/XXXXXXXXX/soubor demo

XXXXXXXXX/soubor demo

XXXXXXXXX/soubor demo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...
ja mam problem. Podarilo se mi vypalit jedno demo na obycejny CD a to TrialsHD. Potom sem zkusil zbyla dema vypalit na DVD (Bayoneta, Skate 3, Timeshift, Vampire rain, Just Cause 2) ale Xbox mi to proste nechce schlamstnout :(

Najlepsie je dema davat na USB kluc a nemusis nic palit!!! A ked mas aj xboxHDD, tak z toho USB kluca kopirujes dema na HDD a mozes hrat dema kedy len chces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
hm, tak jsem si stáhl NHL 12 demo, vypálil na DVD, v game library ho vidím ale když spustím tak "the game couldnt start, try downloading it again". a to bylo moje poslední dvd :angry:

Vid moj prispevok nad tebou (z februara). To mi chces tvrdit, ze sa u teba nenajde USB kluc? OMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu