Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[help]recorvery flasher


Patrik88

Otázka

Takže všechno sem udělal podle návodu!

Stáhl jsem si Hellcat Recovery Flasher

ofic FW 5.50

V paměťovce sem nahradil složku PSP

Do složky PSP/GAME/RECOVERY sem dal ofic FW 5.50

Přejmenoval na EBOOT.PBP

zapl jsem Recovery menu

dal jsem spustit /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

ale nic se nestane jen mě to hodí na první řádek (Připoj USB)

Nevíte kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

j zkusím a to EBOOT tam mám nechat nebo smazat?

Tak sem zkusil oboje i stím i bez toho ale stejně furt to samí

nemám zkusit stáhnou starší FW?

Napadla mě ještě jedna věc špatně nastavený nastavení

přeskočit uvod-vyp

Skrýt vadný ikony-vyp

Kernel v PSP/GAME-3.90 kernel

Auto.spust program v PSP/GAME/EBOOT.PBP-vyp

Umd Mod-M33 driver bez UMD

FAKE region-vyp

Free UMD Region-vyp

Tvrdý reset pri HB app-vyp

Pouze.CZE VSH-vyp

XMB Usb Zarizeni-Flash 0

Nabijení Vat. při ořipojení USB-vyp

Pouz.M33 aktualizace -zap

Rychle nacitaní ikon her a aplikací -vyp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusil bych ještě zálohat savy a další věci z karty, naformátovat a nafrát tam ten recovery flasher + 500.PBP znova... třeba ti tam dělá něco bordel z toho, co si nahrával předtím

Pokud to nepůjde, tak si nejspíš smazal asi víc, než jen složku VSH :-D a nebo je v ní něco, co je potřeba ke spuštění jakýkoliv aplikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nauč se editovat příspěvky, ať nepíšeš 3 pod sebe. Být tebou, radši si to PSP nechám flashnout od někoho jinýho. Prostě si najdi nějakého flashera na mapě a nech to někomu zkušenějšímu. Podle návodů na Recovery flasher by to zvládl snad každý, nevím proč ty ne, ale asi máš strach a nemáš s tím moc zkušeností. BTW proč jsi vůbec mazal tu složku VSH? To jsis řekl: "Já to tady dám trochu do kupy." ?

Ale neboj nic se s tím nemůže stát, buď se ti to povede přes ten Recovery flasher a nebo si to nech od někoho znovu flashnout přes Pandoru. Ty radši Pandoru nedělej, nebo z toh ještě uděláš to co psal Anonymous_ (a akumulátor unbricknout nejde :D, na tom už bys mohl něco po...., kdybys to dělal HW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne mě ten reconvery flash nejde prostě dámv psp spustit /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP a nic se nestane v té složce VSH musí být nějaký zpouštěci kraviny...

A tak blbej nejsu abych si tam dělal pořádek tímhle způsobem ale dělal jsem flash na 5.50 atím sem přišel o češtinu ale protože sem si tam dával CZ po druhý nekoukal jsem se na návod a v raru se ta složka s češtinou menovala VSH tak sem ju tam dal nahradil odpojil a kouslo se mi PSP nešel ani vypnout tak sem vytahl baterku a vždicky pak naskočila jen černá obrazovka...

//EDIT: a 500,- taky nemám abych si nechal zpravit PSP a + za cestu to mám 700,- kde to mám vzít po vánocích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kde si vzal že na pandoru je potřeba zaplý PSP? :D Pomocí pandory se FW nespustí z flash0 ale z karty ... ale musíš z ní udělat recovery flasher... takže jak ti tady někdo už radil jdi za flasherem, jestli chceš tu VSH složku mám znovu uploadnutou tak jestli chceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu